Wilki 1-2 Oceny piłkarzy w Birmingham:Davis nawiedza Molineux

Gardner i Davis świętują drugie miejsce Bluesa

Bramki Maikela Kieftenbelda i Davida Davisa sprawiły, że Birmingham wygrało 2:1 na wyjeździe z rywalami z West Midland, Wędrowcy z Wolverhampton. Ale jak ocenili zawodnicy obu drużyn?

Wędrowcy z Wolverhampton

Carl Ikeme – rozlał piłkę do otwieracza Kieftenbelda. Strata z być może jedynych dwóch celnych strzałów nie odzwierciedla dobrze. 2

Conor Coady – jako środkowy pomocnik z zawodu, Coady nie wyglądał na wygodnego. Ciężko pracował, ale jego dystrybucja była słaba. 4
Danny Batth – miał trudności z powstrzymaniem Adamsa i mógł zrobić lepiej z dwoma główkami z setów Price'a. 3
Richard Stearman – zdominował Adamsa w pierwszych 20 minutach atakując piłkę wcześnie. Następnie, środkowy obrońca niewiele zrobił, aby uzasadnić wiarę Lamberta w niego przez Kortney Hause. 4
Matt Doherty – wyglądał ospale i podejmował złe decyzje w posiadaniu piłki. Oba gole Birmingham pochodziły z gry po jego stronie. 2

Jack Price – kilka przyzwoitych dostaw stałych, ale zbyt przewidywalny w posiadaniu. Pracowity, ale ograniczony bokiem kupca. 4
George Saville – jedna lub dwie dobre prace kryjące to jedyne, co oferował w stagnacji pomocy Wilków. Słusznie zdejmowany na przerwie. 2

Helder Costa – wcześnie miał dużo miejsca, na którym nie był w stanie wykorzystać. Bardziej zajęty w drugiej połowie i stworzył dwie szanse dla Dicka, z których jeden skutkuje celem. 7
Dave Edwards – brakowało tempa, ale nie pomogli mu koledzy z drużyny, którzy nie mieli wynalazku, aby wybrać dobre przejazdy, które wykonał. 4
Andreas Weimann – przez cały czas anonimowy. Wszelkie szybkie wybuchy były cofane przez marnotrawne przejście lub strzelanie – nie, żeby można było je rozróżnić. 2
Jon Dadi Bödvarsson – żywił się resztkami w pierwszej połowie, ale ciężko pracował i wygrywał rzuty wolne. Lepiej mu wtedy pasowało być bezinteresownym biegaczem, niż w drugiej połowie, kiedy jego zadaniem było dokończenie prac, czego nie mógł zapewnić. 5

Nouha Dicko (na 45) – zapewnił surowe tempo i siłę, by rozciągnąć obronę przyjezdnych. Strzał głową z bliskiej odległości wymusił dobrą interwencję Kuszczaka przed jego bramką. Zaskakujące jest, że Lambert nie dokonał więcej zmian. 7

Miasto Birmingham

Tomasz Kuszczak – nietestowany w pierwszej połowie ze względu na słabą jakość przeciwnika. Zrobiłem kilka dobrych przystanków po przerwie. 6

Josh Dacres-Cogley – jako atakujący prawy obrońca z handlu, naturalnie wyglądał na naiwnego na początku i został zarezerwowany. Dorastał do roli w wymagających okolicznościach. 6
Ryan Shotton – czasami wciskał się w szerokie obszary w pierwszej połowie i przyjmował żółtą kartkę. Po przerwie wykonał kilka dobrych defensywnych nagłówków. 7
Paul Robinson – stał defensywnie i był dobrze chroniony przed interwałem, ale jego druga połowa wysłała Wolves z powrotem. 4

Emilio Nsue – widział, jak jego strzał z bliskiej odległości odbił się w pierwszej połowie. Miałem dobre chwile, ale także złych, oddanie piłki za bramkę Wilków. Wszedł do środka bardziej niż to konieczne z czterema środkowymi pomocnikami na boisku. 5
Robert Tesche – stabilna obecność w pomocy. Wykazał się odnowioną dyscypliną w swojej grze, chociaż jego strzelanie z dużej odległości było lepsze. 6
Maikel Kieftenbeld – przewidział wszystko, w tym wyciek bramkarza do otwieracza. 8
Cheick Keita – kilka fajnych akcentów i wyglądał lepiej defensywnie niż zwykle. Przyczynił się więcej w poprzednich grach, ale tym razem jego sprytne podejście zapewniało, że żadne eskapady nie przeszkodziły w obronie. 7

Craig Gardner – wykazał się przywództwem, aby zabrać graczy na posiłek, potem zachęcał ich, gdy opuszczał pole. Był zaangażowany w lepszą grę ofensywną Birmingham i może być kluczową postacią w nadchodzących tygodniach. 7
David Davis – dobrze przyjął bramkę i walczył o wszystko w pomocy. Wydaje się, że lubi stawiać czoła swoim starym pracodawcom. 8
Che Adams – ciężko pracował w odosobnieniu. Jako pomocniczy napastnik z ograniczonym wsparciem w drużynie, która drugą połowę rozegrała w składzie 10 mężczyzn, nie wyglądał nie na miejscu – ale nie był wystarczająco zaangażowany, aby uzasadnić ocenę powyżej standardu. 5

Krystian Bielik (na 55) – znakomicie wpasował się na środkowy obrońca. Zrobił kilka kluczowych bloków, pomimo lekkiego pukania. 8