Leeds United 3-4 Oceny graczy Millwall:Morison jest bohaterem i złoczyńcą

Tom Elliott – gettyimages.co.uk

Zarówno Leeds United, jak i Millwall potrafiły dobrze reagować na przeciwności losu w sobotnie popołudnie, ale starają się zarządzać postępowaniem, gdy mieli przewagę. Rezultatem była fascynująca gra, w której pojawiła się czerwona kartka, wątpliwie nieuznany gol Jeda Wallace'a i siódemka, która stała, w tym dramatyczny późny zwycięzca tego samego człowieka. Oto nasze oceny graczy z pełnego popołudnia na Elland Road.

Biali

Felix Wiedwald – mógł szybciej przesunąć się w prawo w otwierającym – i w lewo, gdy bramka Wallace'a nie została uznana – ale nie można go za bardzo winić za następujące trzy gole, z dwoma bezwzględnymi ciosami z bliskiej odległości i jednym z okrutnym odbiciem. Jego rzut był przyzwoity. 4

Gaetano Berardi – konsekwentnie zasypiał w pierwszej połowie, aby umożliwić graczom Millwall, zazwyczaj okazje O’Brien na tylnym słupku, co było kosztowne dla pierwszych dwóch bramek. W teoretycznie bardziej naturalnej pozycji, powinien był zrobić o wiele lepiej. 2
Liam Cooper – poślizgnął się raz, aby dać Gregory wielką szansę, zanim jego straszne wyzwanie na Saville'a spowodowało, że został odesłany, co ostatecznie miało ogromny wpływ na grę. 2
Pontus Jansson – nie jego zwykły dowódca, jeśli chodzi o przywództwo, i dał Gregory dwie bardzo atrakcyjne szanse w pierwszej połowie. Miał dobre zaklęcie w drugiej połowie, kiedy konsekwentnie usuwał piłki z najbliższego słupka, ale ogólnie nie dość silny. 4
Laurens De Bock – miał jeden lub dwa świetne momenty w pierwszej połowie – jeden szybki wrzut, który dał szansę i jeden szybki bieg. Widzieliśmy go więcej we wczesnych etapach drugiej połowy, kiedy jego krzyż został rozlany przez Archera w przededniu drugiej. 6

Kalvin Phillips – ukradł piłkę, aby na początku stworzyć dużą szansę Lasoggi, ale jego pozycja obronna była wątpliwa. Walczył w bitwie pomocnika, chociaż czerwona kartka nie pomogła. 4
Ronaldo Vieira – po czerwonej kartce przesunął się na środkowego obrońcę, a Morison ujawnił swój brak doświadczenia w tej dziedzinie dla drugiego gola. To mówi, nie zaoferował wiele w swojej bardziej naturalnej pozycji pomocnika. 4

Ezgjan Alioski – w momencie podania piłki w prawą stronę, były chwile, kiedy sprawiał Meredith problemy. Niestety dla niego nie mógł wywrzeć znaczącego wpływu na grę. 5
Kemar Roofe – nie w wyścigach w pierwszej połowie, ale odegrał kluczową rolę w pierwszym golu Lasoggi, biegnąc w lewo, a następnie zdołał zgarnąć piłkę do drugiego. Prawdopodobnie nie należało go zdjąć. 7
Pablo Hernandez – nawet gdy nie jest w najlepszej formie, wciąż może wyczarować coś wyjątkowego:tę delikatną kulę, która wcześnie daje złotą szansę Lasoggi, następnie zwodnicza przerwa za drugą bramkę napastnika. Bardzo skuteczna, gdy Leeds było w posiadaniu w ostatniej trzeciej, mniej skuteczne, gdy nie. 7

Pierre-Michel Lasogga – przegapił dwie wspaniałe okazje w pierwszej połowie, pierwszy nagłówek bliskiego zasięgu, drugi strzał jeden na jednego, z których oba zostały stworzone dla niego. Jednak z nawiązką zrekompensował to w drugim okresie, z jednym bezwzględnym wykończeniem z bliskiej odległości, a następnie świetnym uderzeniem spoza pudła. Zawsze wyglądał lepiej, gdy miał blisko siebie graczy. 8

Matthew Pennington (z 43) – mógł zbliżyć się do Elliotta w kwestii wyrównania i winien wycofania się z Wallace'a przed zwycięzcą. 3
Stuart Dallas (lat 74) – ciepło przyjęty, gdy się pojawił, ale oddał piłkę w czołówce do zwycięzcy. 4
Conor Shaughnessy (na 83) – dodanie kolejnego zawodnika defensywy w końcowych fazach przyniosło więcej szkody niż pożytku. 4

Lwy

Jordan Archer – wyrzucił piłkę na drugą bramkę Leeds i nie mógł jej do końca odzyskać w walce wręcz. Może być ciężko obwiniać go za pozostałe dwa gole, ale nie uratował Millwall, gdy byli pod kosą. 3

Conor McLaughlin – walczył w defensywie na początku drugiej połowy i nie dał Millwallowi zbytniego ataku. Czasami pozycjonowanie podejrzanego. 4
Shaun Hutchinson – mógł być w lepszej pozycji, by pozbawić Lasoggi tyle miejsca na jego wczesną szansę jeden na jednego, ale uderzył w poprzeczkę pierwszą połową główką. Prawdopodobnie bez winy za wszystkie trzy cele. 5
Jake Cooper – przegrał Lasoggę raz lub dwa razy i został wyrzucony z pozycji w przygotowaniach do pierwszego gola. Imponujące powalenie dla korektora. 3
James Meredith – brakowało mu tempa, aby naprawdę rozciągnąć grę, ale zapewnił solidną platformę dla Aidena O’Briena do wyrażenia siebie w pierwszej połowie. Jego zmagania z Roofe'em o pierwszego gola w Leeds doprowadziły do ​​tego, że Cooper stracił pozycję. 5

Jed Wallace – raz lub dwa razy przyłapany na posiadaniu w niebezpiecznym miejscu, ale poza tym był żywy. Zobaczyłem, co byłoby wątpliwym wykluczeniem otwieracza, ale spóźnił się ze swoim odbitym zwycięzcą. 8
Shaun Williams – najgłębszy z czterech pomocników, ale być może był jednym z graczy, których Harris mógł mieć nadzieję, że zapewni więcej spokoju i przywództwa w okresie presji, z jaką Millwall zmagał się na początku drugiej połowy. 4
George Saville – lubił wyłamywać się do przodu w pierwszej połowie i wspierać ataki w lewym kanale. Wydaje się niewiarygodne, że zagrał 90 minut pomimo straszliwego wyzwania ze strony Coopera, co wyglądało potencjalnie bardzo poważnie. 6
Aiden O’Brien – miał trzy okazje do obrony w pierwszej połowie i zdobył trzecią po dośrodkowaniu Morisona. Wyblakł nieco na początku drugiego okresu i był pierwszym gościem, który został usunięty. 6

Steve Morison – pierwszą bramkę ustanowił świetnym dośrodkowaniem do słupka, a drugą po mocnym biegu. Weteran, którzy celowo nakręcali kibiców domowych, nie jest najbardziej lubianym człowiekiem poza South Bermondsey, ale jest zaskakująco szybki jak na gracza w jego wieku i wzrostu. 9
Lee Gregory – spisał się dobrze, wchodząc za środkowych obrońców w pierwszej połowie, ale przetoczył piłkę szeroko, kiedy powinien był ją podnieść. Jednak nigdy nie przestał biegać i dobrze zdobył drugiego gola Millwalla. 7

Shane Ferguson (z 63) – dobrze krył się i dał Wallace'owi szansę na wcięcie się do środka z lewej strony. Rozciągnięta gra, aby wyciągnąć 10 mężczyzn, czego Meredith nie zrobiła w ten sam sposób. 8
Tom Elliott (lat 66) – jego tempo i siła zrobiły ogromną różnicę, z snajperskim uderzeniem wyrównującym. Wygląda na bardzo wygodną opcję wstania z ławki i być może pecha, że ​​imiona Morisona i Gregory'ego są wyhaftowane w folklorze Lions. 9
Mahlon Romeo – dał Millwallowi większe tempo i szerokość z prawej strony niż McLaughlin i zagrał piękną piłkę z głębi, która doprowadziła do wyrównania. 8