Oceny piłkarzy Derby 3-0 w Brighton:10s dla Kayala i Knockaerta

Mewy świętują – mirror.co.uk

Bramki Anthony'ego Knockaerta, Sam Baldock i Glenn Murray dali Brighton zwycięstwo 3:0 nad ospałą drużyną Derby – ale jak radzili sobie gracze obu drużyn?

Brighton i Hove Albion

David Stockdale – grał, był on? 5

Bruno – pokaz walki typowy dla 36-latka. Wczesne oznaki wskazują, że uraz nie jest tak poważny, jak można się było obawiać. 7
Uwe Hünemeier – świetna gra kryjąca, gdy piłka wpadła za Bruno. 8
Lewis Dunk – zdominowany przez większość pierwszej połowy Bent, choć raz pozwolił napastnikowi zdobyć bramkę za główkę. 7
Liam Rosenior – znakomicie posuwał się do przodu przez pierwsze pół godziny i był pracowity przez cały czas. Pewnego razu wyprzedził Ince'a, siedem lat młodszy, przez czyste pragnienie. 9

Anthony Knockaert – najbardziej kreatywny gracz Brighton, który dobrze prosperował w przestrzeni stworzonej przez dwójkę z przodu. Znakomicie strzelił gola. 10
Dale Stephens – w razie potrzeby zdyscyplinowany i agresywny. Nieprzypadkowo Brighton przegrał tylko dwa mecze, które rozpoczął w ciągu 13 miesięcy. 9
Beram Kayal – podobnie jak Stephens z jednym lub dwoma dobrymi podaniami do przodu. Byłem często poza drużyną ze względu na formę Sidwella, ale dziś wieczorem zrobił dla siebie sprawę. 10
Jiri Skalak – pracował w tandemie z Roseniorem, lewa flanka jest częstym źródłem wczesnych ataków Brighton. 8

Glenn Murray – zablokował ścieżki dla środkowych obrońców Derby, którzy grali w piłkę do pomocy. Wykorzystał swoją fizyczną obecność, aby utrzymać piłkę w dobrych miejscach i wciągnąć Brightona na boisko. 9
Sam Baldock – pełen biegania i wykorzystał swój ruch, aby dostać się do luk, tak jak zrobił dla oportunistycznego finiszu tuż przed przerwą. 8

Fikayo Tomori (na 65) – włóż dobrą zmianę, choć jeśli pasuje, doświadczenie Bruna byłoby korzystne dla przyszłotygodniowej podróży do Leeds. 6
Tomer Hemed (na 79)
Solly marca (na 82)

Hrabstwo Derby

Scott Carson – czasami podejmował akcję unikową i wykonał jedną lub dwie dobre interwencje. Niekoniecznie winny za którykolwiek z celów. 4

Cyrus Christie – standardy nie były wysokie, ale był najbardziej kreatywnym graczem Derby. Jego dośrodkowania z głębszych pozycji miały okazje główkować dla Benta w pierwszej połowie i Vydry w drugiej. 5
Chris Baird – nie wiedział, gdzie czasami jest Baldock i nie miał tempa, by walczyć o piłki. 2
Jason Pearce – zmuszony przez fizyczną obecność Murraya w pierwszej połowie. Zbyt często złapany z pozycji. 4
Marcus Olsson – jedno dobre dośrodkowanie pod koniec pierwszej połowy, ale wyglądało na powolne do drugiej piłki. 2

Julien de Sart – bardziej produktywny gracz dla Brighton niż Derby! Jego atak pod koniec pierwszej połowy przypadkowo ustawił bramkę Baldocka. 1
Jacob Butterfield – oddał piłkę otwierającemu i musi bardziej utknąć. Utrudniony przez brak wsparcia ze strony osób przed nim. 2

Tom Ince – nie wykonał swojej pracy obronnej. Zawsze starał się pokazać swoje umiejętności w posiadaniu, zamiast szukać, gdzie byli inni gracze. 2
David Nugent – ​​jeden z nielicznych, który bardzo się starał, ale nie miał nóg, które mogłyby naciskać z dużą intensywnością. 4
Matej Vydra – nie patrzył na dom po lewej stronie. Preferowane dostanie się do obszarów centralnych, tak jak zrobił dla drugiej połowy główki, że kilka szerokich. Wyraźnie na pozycji. 3

Darren Bent – ​​biorąc pod uwagę wiele piłek w tyle, że nie miał tempa, aby się przyczepić. Na początku kierował się wąsko szeroko, ale poza tym był zdominowany przez Dunka. 3

Craig Bryson (lat 45) – ciężko pracował. Wykazał chęć naciskania i nękania przeciwnika, któremu nie dorównywali jego koledzy z drużyny. 6
Will Hughes (lat 45) – brakowało mu swojej zwykłej inteligencji i czasami wpadał w ślepe zaułki. 4