Sheff Utd 1-4 Leicester Oceny piłkarzy:Ulloa niedoceniany?

Slimani świętuje – leicestermercury.co.uk

Kliniczny występ w drugiej połowie sprawił, że Leicester City wkroczyło do trzeciej rundy Pucharu Ligi, wygrywając 4:1 z Sheffield United. Jak oceniali zawodnicy obu drużyn? Oto nasz werdykt.

Sheffield United

Jake Eastwood – oddał tylko jeden celny strzał w pierwszej połowie. Udało ci się obronić przed Grayem, ale to było w połowie 15-minutowej salwy w drugiej połowie z Foxes. 4

George Baldock – wykonał kilka przyzwoitych ataków, ale jego brak świadomości obronnej był problemem. W pierwszej połowie pozostał bezkarny z powodu marnotrawnej strzelaniny Leicester, ale wkrótce musiał zapłacić za to, że nie nauczył się swoich lekcji. 3
Keiron Freeman – wykonał kilka dobrych nakładających się biegów, łącząc się z Baldockiem, jakby był kolejnym prawym obrońcą. Być może to sprawiło, że ludzie Wildera byli podatni na ucieczki. 4
Jake Wright – zablokował strzał Kinga w solidnej pierwszej połowie, ale wkrótce cierpiał z powodu braku ochrony pomocy. 3
Jack O’Connell – zgubił jedno lub dwa podania w pierwszej połowie, a później nie mógł nadążyć za tempem meczów. Być może bardziej nadaje się do kontrolowanych występów, w których ma więcej czasu na piłce, jak widzieliśmy przeciwko Barnsley. 4
Daniel Lafferty – jego ataki do przodu były kluczem do lepszych ruchów Sheffield United w pierwszej połowie, ale nie był w stanie narzucić się w ten sam sposób po przerwie. 4

Samir Carruthers – w pierwszej połowie, nie stronił od wyzwań i miał jeden przyzwoity pop z zasięgu. Gra ominęła go po przerwie, Jednakże. 4
John Lundstram – niezdolny do kontrolowania gier w zwykły sposób, częściowo ze względu na charakter konkursu. John Fleck powinien zachować swoje miejsce w tych dowodach. 3
David Brooks – wykazał się energią i młodzieńczym entuzjazmem, pomagając w zainicjowaniu półbojowej walki w ciągu ostatnich 10 minut. Może trochę poprawić swoją technikę, pomimo. 6

Caolan Lavery – strzelił gola pocieszenia, choć jest dyskusyjne, czy miał zamiar strzelać. Do tego czasu nie mógł całkiem wejść do gry, nie pomógł mu brak tempa i siły. 3
Ched Evans – nie trzymał piłki wystarczająco długo, by pomocnicy mogli się do niego zbliżyć. Skorzystał z jedynej szansy, jaką dostał w pierwszej połowie. 3

Billy Sharp (na 62) – jego zbyt gorliwe granie, kiedy po raz pierwszy pojawił się, nie było w zgodzie z kolegami z drużyny, a Leicester wykorzystał powstałe luki na drugie miejsce. 4
Chris Basham (lat 68) – miał ciężki okres, jeden Franco Baresi-esque ucieka na bok. 4
Paul Coutts (lat 68) – otworzył przed Sheffield United sprytny ruch i ostre podania. 6

Miasto Leicester

Ben Hamer – wiele strzałów padło prosto w niego. Ironicznie, gol i większość prób, z jakimi się zmierzył, nie miały być strzałem. Będzie rozczarowany, że nie zachowa czystego konta. 5

Daniel Amartey – w pierwszej połowie starał się wykluczyć lewostronne zagrożenie Sheffield United, ale w drugiej wyglądał bardziej solidnie, kiedy jego śmierć również się poprawiła. 6
Harry Maguire – typowo skomponowany pokaz ze środkowego obrońcy po powrocie do ojczyzny. Dostał przyjęcie, na które zasłużył po zdjęciu. 8
Christian Fuchs – gładko dostosował się do roli środkowego obrońcy i przez pierwszą godzinę dobrze radził sobie z Evansem. 7
Ben Chilwell – niektóre biegi na płuca sprawiły, że przy różnych okazjach przesunął się do ostatniej trzeciej pozycji. Były jednak oznaki, że jego defensywne niedoskonałości pozostały i mogą zostać poddane dokładniejszej analizie przeciwko opozycji wyższej klasy. 5

Ahmed Musa – w pierwszej połowie popisał się dobrym tempem, ale prawie zawsze byli zawiedzeni jego słabym pierwszym dotknięciem. Nie stracił jednak serca i zasłużył na swój cel pod koniec poprawionej drugiej połowy. 6
Wilfred Ndidi – dobrze spisywał się, kryjąc pomocnika przez większą część meczu, pomimo odstępu między przednią czwórką a tylną czwórką. Jego szybkie zamknięcie pomogło przekrzywić ostatnią piłkę Sheffield United i może nie być całkowitym zbiegiem okoliczności, że Leicester znalazł się pod presją po tym, jak opuścił boisko. 8
Andy King – został na krótko ominięty na chwilę w połowie pierwszej połowy, ale stopniowo poprawiał się i zagrał doskonałe podanie z tyłu dla Slimaniego, który strzelił drugiego gola. 7
Demarai Gray – zawsze starał się zbliżyć do innych napastników i zabłysnąć między liniami dzięki swoim jasnym biegom. Jego produkt końcowy był limitowany w pierwszej połowie, ale wkrótce w tym zakresie wrzucił wyższy bieg. 8

Islam Slimani – czasami wpadał do pomocy i dobrze łączył grę. Zdobył drugą bramkę Leicester i mógłby złapać hat-tricka, gdyby nie flaga spalonego. 9
Leonardo Ulloa – nie ma wystarczającego uznania za występ w drugiej połowie. Zagrał podanie Crossfield dla otwieracza Graya, następnie wygrał piłkę w powietrzu, która pozwoliła Kingowi zagrać w Slimani i wykonywał wabiki na ostatnie dwa gole. Niedoceniany wyświetlacz. 8

Nampalys Mendy (z 77) – wyglądał trochę zardzewiały – jego przyjazd mógł mieć coś wspólnego z późnym rajdem gospodarzy. 4
Josh Knight (na 81) – wykonał znakomity blok w końcowych etapach, który uniemożliwił Ostrzom celny strzał. 6