Cheltenham 0-1 Stevenage:wspaniały Wilkinson

Joe Martin – thecomet.net

Rzut wolny Joe Martina wysłał Stevenage na drugie miejsce w League Two, wygrywając 1:0 z Cheltenham Town. Oto nasze oceny graczy.

Miasto Cheltenham

Scott Flinders – w pierwszej połowie wykonał kilka dobrych ciosów i wydawał się wzbudzać zaufanie w obronie. Mógł zrobić lepiej dla rzutu wolnego. 5

Carl Winchester – gdy Cheltenham trafił go na piłkę w drugiej połowie, powodował problemy. Jednak nie stał się znaczącym wpływem aż do końcowych etapów. 6
Taylor Moore – w pierwszej połowie nie zbliżył się do Goddena, ale poprawiła się po przerwie. Niektóre dobre wypadanie z tyłu. 5
Will Boyle – dobry w powietrzu. Być może najbardziej niezawodny zawodnik Cheltenhama, dopóki kontuzja nie zmusiła go do startu na kwadrans przed końcem. 8
Jordan Cranston – walczył, by poradzić sobie z prawostronnym zagrożeniem Stevenage, a jego dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia. Jego niewątpliwej etyki pracy nie odpowiadał jego mózg piłkarski. 3

Kevin Dawson – wykonał kilka potężnych zjazdów w prawo i wrócił w razie potrzeby. Fakt, że najlepszy zawodnik Cheltenham jest chwalony w dużej mierze za jego energię, wskazuje jednak na ogólną wydajność. 7
Joe Morrell – jego niski wzrost i schludny, schludna gra w środkowej trzeciej części przypominała Jacka Munnsa. Brakuje mu mocy Nigela Atangany, ale pomieszał przemijanie, co oznacza, że ​​zespół nie musiał za każdym razem jechać do Wrighta. 7
Kyle Storer – dużo serca, ale mógł zapewnić Cranstonowi lepszą ochronę przed prawostronnymi atakami Stevenage. Pokazana została doskonałość scenografii… ale on jej nie zapewnił. 4
Harry Pell – wszedł do środka i próbował wpłynąć na postępowanie, ale czasami starał się zbyt mocno. Niezbyt szeroki zawodnik, który cierpliwie trzyma szerokość lub chroni obrońców – siła jego strzałów odbywała się kosztem celności. 4

Mohamed Eisa – po jego wczesnej formie w sezonie przeciwnicy stali się bardziej doświadczeni w jego szybkości i zabrali mu miejsce. Musi być ładniejszy w ciasnych miejscach. 3
Danny Wright – nie dostał reszty od Wilkinsona przez cały wieczór, chociaż zapewnił największy test gospodarzy dla Fryera z migawką w połowie drugiej połowy. 4

Freddie Hinds (lat 58) – zbyt podobny do Eisy. Chętny biegacz, ale nie miał wpływu z technicznego punktu widzenia. 4
Daniel O’Shaughnessy (75)
Jaanai Gordon (na 86)

Stevenage

Joe Fryer – zbliżył się do swojego bliskiego słupka, aby odrzucić Wrighta w połowie drugiej połowy. Zachowanie czujności i robienie imponujących obron w spokojnych okresach może być oznaką dobrego bramkarza. 7

Ronnie Henry – dobrze uzupełniał ataki z prawej strony prostymi podaniami w przód. Brzmi defensywnie, nigdy nie będąc testowanym przez klasycznego skrzydłowego. 6
Luke Wilkinson – wygrał każdą główkę z Wrightem, normalnie silny w powietrzu i dowodził całą grą. Stał mocno pośród późnej fali presji i był najlepszym graczem na boisku o milę. 9
Fraser Franks – mniej asertywny fizycznie niż jego środkowy obrońca, ale zgarniał luźne piłki i wykonał kilka ważnych bloków. 8
Joe Martin – czasami walczył z tempem Dawsona, ale zdobywa dodatkowe punkty brownie za swój wspaniały rzut wolny, który podzielił obie drużyny. 6

Chris Whelpdale – wygrał dużo główki na prawą stronę i wrzucił kilka dobrych piłek w pole karne dla Goddena. Wróciłem też w razie potrzeby. 7
Tom Pett – poprowadził dziwną ucieczkę i dobrze związał się z Whelpdale. Nazwany jako środkowy pomocnik, ale często dryfował w szerokich obszarach. 6
Jonathan Smith – niezbyt ekscytujący estetycznie zawodnik, ale zapewnił pewną dyscyplinę defensywną z pięcioma innymi graczami, którzy chcą iść naprzód. 7
Harry Beautyman – wyglądał kreatywnie w zaklęciach, ale mógł zrobić więcej, aby chronić Martina przed Dawsonem i Winchesterem po lewej stronie Stevenage. 5

Danny Newton – kilka nieszkodliwych nagłówków na początku obu połówek, ale nie do końca spełniał jego zwykłe wysokie standardy. 4
Matt Godden – stwarzał zagrożenie w pierwszej połowie kilkoma improwizowanymi migawkami. Wygrał rzut wolny na bramkę. 7

Alex Samuel (lat 64) – nie miał zbyt wiele okazji, by pokazać, co potrafi, z Boro pod dużą presją podczas jego pobytu na boisku. 5