QPR przeciwko Fulham:Kamara kluczem

Niewiarygodna Kamara – gettyimages.com.au

Ian Holloway opisał występ swojej drużyny w pierwszej połowie przeciwko Burton Albion w zeszłym tygodniu jako najgorszy, jaki kiedykolwiek widział. Przyjazdy Matta Smitha i Brighta Osayi-Samuela w pierwszej połowie zainspirowały lepszą drugą połowę, w którym Jamie Mackie i Luke Freeman byli blisko siebie więcej niż jeden raz, ale nie mogli znaleźć drogi.

To był występ, który podkreślił potrzebę QPR na przekonującego frontmana. Od wygranej 2:0 z Reading w dniu otwarcia, partnerstwo Mackie i Conora Washingtona jeszcze się nie kliknęło. Obaj gracze wystarczająco ciężko pracują, ale nie do końca skorzystają na tym, że Rs robią 26 dośrodkowań na mecz, bardziej niż jakakolwiek inna strona. Aby naprawdę zmaksymalizować potencjał Waszyngtonu, potrzebuje obok siebie większego napastnika, być może Smith, zdolny do uzyskania pierwszych powaleń.

Fulham gra 15 dośrodkowań na mecz, mniej niż jakakolwiek inna strona, ale oni również muszą znaleźć w swoich szeregach naturalnego, wiodącego napastnika. Do tej pory w tym sezonie grali z takimi postaciami jak Floyd Ayite i Rui Fonte w środku i obaj są kreatywni, ale żadne z nich nie zapewniało fizyczności ani bezwzględności, jakich można by oczekiwać od dziewiątki. Jednak zastępczy występ Aboubakara Kamary w meczu z Middlesbrough w sobotę – i jego gol w Nottingham Forest – sugerowały, że może być brakującym elementem układanki.

Jego dotyk nie jest jeszcze wszystkim, czym mógłby być, co oznacza, że ​​nie zastępuje Chrisa Martina, ale z drugiej strony jest szybszy i może wbiegać z tyłu. Kamarze, kto ma 8/5, aby strzelić w dowolnym momencie? NetBet Sport , może stanowić surowy test obrony QPR. Ten tylny strażnik spotkał się z krytyką na początku sezonu, ale tylko raz w dwóch meczach poddawał się, pomógł wytrwałość pomocnika Josha Scowena.

Ian Holloway przywrócił klubowi trochę pasji i podczas gdy on rządzi, możemy spodziewać się walki o koszulkę 11 graczy. Zdobyli więcej punktów (pięć) niż jakakolwiek inna drużyna w meczach, w których przegrywają do przerwy. Ich występ w Barnsley we wtorek nie był najlepszy, ale Freeman wymyślił imponujące uderzenie w 87. minucie, aby zdobyć punkt.

Ten duch jest czymś, czego Fulham musi się wystrzegać. Grają z tak dużą intensywnością, że w ciągu ostatnich kilku minut, czasami tracą trochę energii i kilkakrotnie za to zapłacili. Jednak w Kamarze mogą po prostu mieć napastnika zdolnego do zabijania gier, zanim zmęczenie stanie się problemem.

Werdykt Football Lab: 1-2