Preston North End 1-0 Queens Park Rangers Oceny piłkarzy:Brilliant Baptiste

Jordan Hugill – bbc.co.uk

Preston pokonał 10-osobowego QPR 1-0 w Deepdale w sobotnie popołudnie, ale musieli długo czekać na zwycięzcę Jordana Hugilla. Oto nasze oceny graczy z gry.

Preston North End

Chris Maxwell – nie musiał zbyt ciężko pracować na czyste konto. QPR miał tylko dwa strzały, obaj uderzali prosto w niego z rozsądnych odległości. 6

Darnell Fisher – choć postawił kilka dobrych wyzwań i wysunął się dalej niż lewy obrońca, nie był szczególnie pewny posiadania. Niezupełnie taki typ prawego obrońcy, jakiego Preston potrzebował przeciwko 10 mężczyznom. 5
Tom Clarke – w tym samym wyzwaniu, za które wysłano Mackie, Clarke mógłby być zamiast tego, gdyby dostał się do piłki ułamek sekundy później, wszedł obiema stopami. Nie wypadł zbyt źle przeciwko Waszyngtonowi, ale został usunięty w przerwie. 6
Paul Huntington – podczas gdy wygrał kilka główki i pokazał przyzwoitą dystrybucję, Wada człowieka QPR oznaczała, że ​​nie był on główną postacią fabuły. 7
Ben Davies – trzymał Wheelera cicho, ale nie wyglądał na szczególnie pewnego w atakującej stronie gry i tylko niepewnie wszedł na przeciwną połowę. Rola środkowego obrońcy, którą przyjął w drugiej połowie, lepiej pasowała do jego umiejętności. 6

Paul Gallagher – często miał rację, gdzie starał się znaleźć sposoby używania prawej stopy, które nie wymagają tempa. Niektóre dobre dostawy. 5
Ben Pearson – choć nie najgorzej wypadł jako najgłębszy pomocnik, jego umiejętności wykraczają poza stanowczą walkę i widzieliśmy tylko przebłyski tego, co może zrobić w drugiej połowie. Trzeba było trochę więcej spuścić ze smyczy, zwłaszcza po czerwonej kartce. 6
Alan Browne – wystartował do przerwy, ale ten blog niekoniecznie obarczyłby go odpowiedzialnością za wolne tempo w pierwszym okresie. Zbliżył się dwa razy w krótkim odstępie czasu na początku, zmuszając jeden rzut obronny na Smithies przed wyruszeniem z bliskiego dystansu kilka sekund później. 7

Tom Barkhuizen – w najlepszym wydaniu, jest bezwzględnym obrońcą i biegaczem z tyłu, ale ten rodzaj gry nie pasował do jego umiejętności. Brakowało jakości podań i podejmowania decyzji o otwarciu Rs, pod warunkiem, że zmusił Smithies do dobrej obrony z pierwszym wolejem w 48 minut. 3
Jordan Hugill – jeden lub dwa potężne biegi na początku, ale prawdopodobnie przez długi czas tracił wpływy po czerwonej kartce, tylko po to, by wynurzyć się ponownie, gdy ma to znaczenie. Dobrze przyjął swojego zwycięzcę, ale można śmiało powiedzieć, że miał lepsze wszechstronne występy. 5
Callum Robinson – na początku sprawiał Wszolkowi niekończące się problemy, ale jak Hugill, widział mniej piłki po zwolnieniu. Jego lepsze momenty w drugiej połowie przyszły, gdy trzymał się szeroko i próbował dostać się za Wszolka – być może powinien był dłużej utrzymać szerokość. 5

Kevin O’Connor (lat 45) – chętniej wystąpił do przodu niż Davies. Wolę jednak połączyć się z Robinsonem lub Pearsonem, aby dostać się do ostatniej trzeciej pozycji, zamiast bezpośrednio atakować flankę. 6
Josh Harrop (na 45) – szybko przerzucił piłkę i wpłynął na tempo gry, chociaż jego brak pewności siebie na lewej stopie utrudniał Prestonowi zmianę kierunku gry w ostatniej trzeciej. 5

Strażnicy Queens Park

Alex Smithies – sprytnie zatrzymali się Browne i Barkhuizen na początku odpowiednio pierwszej i drugiej połowy, zapewniając doskonały występ, w którym miał pecha, że ​​znalazł się po stronie przegranej. 8

Paweł Wszolek – wyglądał na skamieniałego za każdym razem, gdy Robinson próbował się z nim zmierzyć. W obronie Polaka jest skrzydłowym z zawodu, więc gra, w której QPR musiał grać na tylnej stopie przez 68 minut, nie pasowała do niego. QPR bardzo potrzebuje naturalnego prawego obrońcy, który potrafi wykonać podstawy obrony przed czymkolwiek innym. 3
Alex Baptiste – absolutnie wybitny. Nie tylko ratował swojego środkowego obrońcę więcej niż jeden raz, musiał również zrobić to samo, wycinając dośrodkowania, które normalnie zrobiłby skuteczny prawy obrońca. Grał dalej pomimo pukania w drugiej połowie i były chwile, kiedy wydawało się, że sam prowadzi całą obronę. 9
Jack Robinson – trochę powolny zamykający się we własnym boksie i czasami potrzebował pomocy partnera, chociaż był zaklęcie w drugiej połowie, kiedy dominował. 7
Jake Bidwell – w drugiej połowie działał bardziej jako szeroki środkowy obrońca niż lewy obrońca i dobrze się bronił. QPR nie przegapił swojego atakującego wpływu, ponieważ jego przejście w bardziej zaawansowane, Szersza pozycja w pierwszej połowie pozostawiała wiele do życzenia. 6

Josh Scowen – bardziej powściągliwy w swojej pozycji niż jego partner, ale miał odpowiednią mentalność, by otrząsnąć się z uderzeń i zapewnić obronie dobrą ochronę. 7
Massimo Luongo – wykonaj kilka wślizgów, chociaż czasami jego zapał do walki sprawiał, że tracił równowagę. Trochę zbyt ambitny z długim atakiem na ucieczkę Rs w połowie drugiej połowy. 6
Ilias Chair – zaczynał z prawej strony trójki pomocników, ale po czerwonej kartce przeszedł na lewą stronę. Jeden lub dwa z jego rzutów wolnych w drugiej połowie unosiły się kusząco wokół pola karnego, ale nie miał do końca takiego ataku, na jaki mógł mieć nadzieję w otwartej grze. 4

David Wheeler – wygrał kilka powietrznych pojedynków, ale nie oferował zbyt wysokiej jakości piłki, gdy udało mu się ją opanować. Rzadko wyłamywał się poza Daviesa lub O’Connora, chociaż było to w dużej mierze spowodowane tym, że musiał wykonać tak wiele pracy w swojej trzeciej defensywie. 3
Conor Washington – jak zawsze, chętny biegacz, ale brakowało mu fizycznej obecności, by zająć środkowych obrońców w izolacji, co mogło mieć wpływ na wybór substytutów przez Holloway. 3
Jamie Mackie – zaoferował niewiele, gdy był na boisku, a jego nietrafione wyzwanie w 22. minucie sprawiło, że opuścił boisko na wczesną kąpiel, choć może uważać się za odrobinę pechowego. 2

Matt Smith (73 l.) – jego wejście było wyrazem intencji Iana Hollowaya. Podczas gdy QPR miał krótki okres presji po tym, jak pojawił się cel, brakowało mu mobilności, aby pokryć dodatkowy teren. 4
Sylla Idrissa (na 90+5)

[Preston North End 1-0 Queens Park Rangers Oceny piłkarzy:Brilliant Baptiste: https://pl.sportsfitness.win/lekkoatletyka/piłka-nożna/1018038828.html ]