Kiedy pada najwięcej goli w piłce nożnej?

Kiedy dorastałem grając w piłkę nożną, pamiętam, jak zdobyłem mnóstwo cennej wiedzy, jak mocniej kopać piłkę i jak pada większość bramek. Naprawdę łatwo jest być dorosłym i myśleć, że młodzi piłkarze powinni posiadać pewną wiedzę. Często myślę, że zawodnik coś wie, a potem przypominam sobie, że nauczyłem się tego od mojego trenera. Zrozumienie wszystkiego, co trzeba wiedzieć, nie jest naturalne. Więc pytanie brzmi, kiedy w piłce nożnej pada najwięcej goli. Zrozumienie tego i nauczenie kolegów z drużyny zaowocuje większą liczbą zwycięstw w sobotę.

75% goli pada w pierwsze i ostatnie 5 minut każdej połowy , większość z nich była w ostatnich 5 minutach drugiej połowy. Liczy się 90 minutowa gra, więc w 20-minutowych ramach czasowych minut przed i po każdej połowie. ten powodem jest to, że na początku każdej połowy są gracze, którzy nie są całkowicie skupieni . W kierunku koniec każdej połowy to moment, w którym pojawia się zmęczenie co czyni umysł leniwym. Połącz to z graczami, którzy nie są tak zmęczeni i pracują najciężej, aby zdobyć punkty. Trudno pokonać kogoś, kto nigdy się nie poddaje.

Bramki w pierwszej połowie w piłce nożnej

Ze wszystkich bramek zdobytych w pierwszej połowie większość z nich padnie pod koniec pierwszej połowy między 40-45 minutami. Przyczyną tego musi być zmęczenie. ten koniec pierwszej połowy to okropny czas na wymyślenie gola, ponieważ wtedy wszyscy wchodzą do przerwy ze spuszczonymi głowami. Dużo łatwiej jest wrócić na boisko po dobrym zakończeniu pierwszej połowy. Energia i rozmach są ogromne, więc upewnij się, że coś z tym robisz. Jeśli zejdziesz, to w porządku, po to są powroty. Zawsze pamiętaj, że 2-0 to najniebezpieczniejszy wynik w przerwie. Jedna drużyna jest zrelaksowana i myśli, że gra jest w worku, natomiast jeśli druga drużyna zdobędzie 1, jest to ogromna zmiana tempa.

Bramki w drugiej połowie w piłce nożnej

Czy kiedykolwiek widziałeś graczy wracających na boisko po przerwie? Mam na myśli to, że niektóre z nich wyglądają jak żyjące w zwolnionym tempie. Po rozegraniu 35-45 minut biegania w górę iw dół boiska, a następnie odpoczynek 10-15 minut ma sens. Dlatego ważne jest, aby przejść do drugiej połowy silna psychicznie i przygotowana . Wzmocnij swoich kolegów z drużyny i przypomnij, aby grać mądrze i zdobądźmy gola na wczesnym etapie. Wykonaj kilka sprintów na 2 i 5 jardów i kilka skoków, aby przygotować mięśnie . Zdobywanie przyspieszone tętno pomoże Ci się obudzić po przerwie. Pamiętaj to. Kiedy pada najwięcej goli? Nie zapomnij o tych statystykach, bo tak będzie zawsze. To są czasy jesteś całkowicie skupiony i bardzo ciężko pracuje.

Co możesz zrobić, aby pomóc swojemu zespołowi

Wiedza jest kluczem, więc upewnij się, że twoi koledzy z drużyny znają te ważne informacje o KIEDY strzelone są gole. Przypomnij swojemu zespołowi przed każdą połową do wyjdź grając mądrze przez pierwsze 5 minut . Kiedy ludzie mają przypomnienie kilka sekund lub minut wcześniej i widzą pasję w twoim koledze z drużyny, pomaga ci to dobrze. Każdy zespół potrzebuje co najmniej 1 lidera, aby wszyscy działali . Pomóż budować zdrową kulturę. Świetne zespoły mają kulturę, w której wszyscy wiedzą, że mogą stać się liderami . Możesz powiedzieć inne rzeczy, takie jak „graj ​​mądrze” lub „trzymaj się mocno na swoim mężczyźnie” . Nie jestem fanem długich piłek, ale jednym z najlepszych momentów na rozegranie długiej piłki są pierwsze minuty gry.

Znajdź obrońcę w drugiej drużynie, który albo nie jest tak dobry z piłką. Gracze są zdenerwowani na początku gry, więc wywieranie na nich presji może spowodować wczesny błąd. Dodatkowo utrzymuje piłkę z dala od celu w tych niebezpiecznych momentach pierwszych 5 minut. Możesz także poszukać gracz z drugiej drużyny, który wygląda na zdenerwowanego . Znajdź to słabe ogniwo i wyeksponuj je wcześnie. Nawet profesjonalne drużyny mają graczy, którzy nie mają pewności siebie , więc naucz się rozpoznawać te sytuacje.

Umiejętność zdobywania większej liczby bramek w piłce nożnej

Kiedy wiesz, kiedy pada większość goli, to naprawdę pomaga, ale kiedy wiesz, JAK pada większość goli, pomaga to jeszcze bardziej. Znajomość tych sekretów ci pomaga uniemożliwić przeciwnej drużynie zdobywanie punktów a także pomaga strzelić więcej goli. Piłka nożna to sport zespołowy, więc upewnij się, że uczysz swoich kolegów z drużyny. Jeśli wszyscy o tym wiedzą, to pomaga wszyscy znają swoją rolę i zachowaj wszyscy trzymali odpowiedzialny w tych chwilach. Jeśli wszyscy twoi koledzy z drużyny wiedzą, gdzie dośrodkować i kiedy pracować bardzo ciężko po obu stronach piłki, to robi różnicę.

Ujawnij słabości przeciwników w ten sposób

Jedna z fajnych rzeczy w sportach zespołowych, takich jak piłka nożna, piłka nożna, baseball jest dla drużyny, aby dobrze sobie radzić, każdy musi dobrze grać. Więc zachęcam do znajdź słabe punkty u swoich przeciwników i wyeksponuj je. Jeśli wiesz, że gracz z drugiej drużyny jest zmęczony, biegnij na niego i trzymaj go pod presją tak bardzo, jak to możliwe. W przerwie możesz dokonać korekt, którzy zawodnicy z drugiej drużyny są silni lub słabi. Jeśli gracze są słabi, zaatakuj ich! W ciągu kilku minut, kiedy wracasz na boisko z przerwy, rozmawiaj o tych rzeczach z kolegami z drużyny. Pomoże to twoim kolegom z drużyny zapanować nad umysłem w kluczowym momencie gry.