Ukończenie gry 8v8 (4v4 z 4 szerokimi)

Poniższa sesja treningowa pochodzi od współzałożyciela kliniki Soccer Champions Coaches' Clinic i głównego prezentera Tony'ego DiCicco. Rejestracja do Kliniki trenerów Soccer Champions 2016 jest już otwarta.

To jest gra kończąca i przekraczająca. To jest 4v4 z 4 członkami drużyny na zewnątrz. Zewnętrzni zawodnicy z atakującej połowy mogą dryblować i tworzyć 3-bramkowe opcje. Zawodnik atakujący na defensywnej połowie musi odbyć pole karne. Podkreślono komunikację bramkarza i wygrywanie piłki.

Rozmiar pola 36 jardów długości - 44 jardów szerokości

Graj 4v4 w centrum. Na każdej flance znajduje się 2 graczy z każdej drużyny. Szerocy zawodnicy w atakującej połowie mogą dryblować, aby stworzyć okazje do zdobycia gola. Zewnętrzni zawodnicy na defensywnej połowie powinni uciekać z pudła, aby stworzyć okazje do zdobycia bramki

Graj przez 3 minuty i zamień się na zewnątrz i wewnątrz.

Wszystkie rzuty rożne zaczynają się od bramkarza.

Kluczowe punkty coachingowe:

1. Pole jest krótkie, zachęcać do strzelania.
  2. Zachęcaj do gry kombinowanej
  3. Kiedy kule się rozszerzają, wbiega do pudła musi być trenowana i powinna znajdować się w pobliżu słupka, dalekie biegi postów i automatów
  4. Kontynuuj wszystkie ujęcia
  5. Jakość obsługi trenera
  6. Obrona trenera. Popraw obronę, aby utrudnić zdobywanie punktów
  7. Coach Bramkarz komunikacja i organizacja oraz dystrybucja wraz z obsługą i radzeniem z dośrodkowaniami

Zarejestruj się już dziś w Klinice Trenerów Piłkarskich Mistrzostw 2016 w Mohegan Sun Convention Center w Uncasville, CT, 3-5 marca.

Uzyskaj więcej takich zajęć treningowych z klinik trenerów mistrzów piłki nożnej.