Cheltenham 0-2 West Ham Oceny piłkarzy:Colossal Collins

Ayew i Sakho świętują – skysports.com

Bramki Diafry Sakho i Andre Ayew w późnej połowie sprawiły, że West Ham przeszedł do trzeciej rundy Pucharu Ligi. ale nie bez okazjonalnego strachu na Whaddon Road. Jak każdy z graczy poradził sobie zarówno w Cheltenham, jak i Młotach? Oto nasze oceny.

Miasto Cheltenham

Jonathan Flatt – po pół godzinie popisał się dobrą interwencją z rzutu karnego przed Sakho, ale został pokonany znacznie łagodniejszym atakiem napastnika Senegalu na pięć minut przed przerwą. Żaden gol nie został trafiony z dużą siłą. 3

Jordon Forster – nie zapewniał dużej szerokości po ustawieniu na prawej obronie, ale był znacznie lepszy w drugiej połowie, kiedy został przeniesiony na środkowego obrońcę, wykonanie dwóch kluczowych bloków. 6
Jamie Grimes – wykonał kilka dobrych przechwytów w solidnym wykonaniu. Dla obu celów był raczej potencjalnym zbawcą linii bramkowej niż winowajcą. 7
Will Boyle – stracił swojego człowieka Sakho za pierwszego gola i za bardzo wepchnął się za drugiego, zanim został usunięty w przerwie. Te przerwy w koncentracji są nieosiągalne w obliczu czołowej opozycji. 2
Jordan Cranston – wykonał kilka przydatnych biegów w pierwszej połowie, aby wesprzeć Winchestera i Eisę. Jednakże, ta pełna przygód mentalność powstrzymała go przed zbliżeniem się do dwóch środkowych obrońców, a West Ham wykorzystał powstałą przestrzeń dla obu bramek. 4

Harry Pell – jego wzrost był często wykorzystywany z dużą ilością wysokich piłek w jego stronę na prawym skrzydle. W drugiej połowie dobrze związał się z Winchesterem. 6
Kyle Storer – kierował powietrzną próbą Ogbonny poza linię w pół godziny i jeden dobry róg doprowadził do strzału Boyle'a poza cel. Został złapany bez pozycji dla drugiego gola West Ham. 5
Nigel Atangana – naciskał za Eisą i Wrightem, próbując zablokować przeciwnika w defensywnej trzeciej pozycji, do pewnego sukcesu w pierwszej połowie. Jego gorliwe podejście sprawiało, że czasami był zbyt daleko, ale jego umiejętności bojowe były oczywiste. 6
Carl Winchester – dobre połączenie z Eisą w pierwszej połowie, a następnie Pell w drugiej, kiedy przeszedł na prawą obronę. Wykazał się imponującym dotykiem i dynamiką. 7

Danny Wright – był używany jako powietrzny punkt odniesienia, ale to oznaczało, że musiał przechytrzyć dwóch wysokich, potężnych i doświadczonych środkowych obrońców. Nie był w stanie tego zrobić i dlatego Cheltenham cierpiał w ostatniej trzeciej. 3
Mohamed Eisa – żywe zaklęcia w połowie pierwszej i drugiej połowy, prawie wygrywając rzut karny. Był jednak winny roztrząsania piłki w kluczowych momentach i nie mógł znaleźć dokładności, która mogłaby niepokoić Adriana. 5

Kevin Dawson (lat 45) – mógł zamknąć Fernandes, Byram i Ayew szybciej po lewej, biorąc pod uwagę, że miał najświeższe pary nóg na boisku i pełne plecy za sobą. 4
Brian Graham (64 l.) – jeszcze naprawdę osiadł w Cheltenham po przeprowadzce z Hibs w tym miesiącu. 4
Dan Holman (z 71) – przeciągnął się do dośrodkowania Pella w późnym momencie, ale nie mógł nawiązać żadnego kontaktu. 5

West Ham United

Adrian San Miguel – przez cały wieczór oddał tylko dwa celne strzały i żaden z nich nie sprawił, że się pocił. 5

Sam Byram – został odepchnięty defensywnie w połowie pierwszej połowy, ale wykonał kilka jasnych ataków. 6
James Collins – wybitny pokaz. Wykonywał różne kluczowe defensywne główki i blokował wszystko, co mu się przytrafiło. 10
Angelo Ogbonna – zdominował Wrighta i zgodnie z oczekiwaniami, pokazał swój europejski rodowód w imponującym przedstawieniu. 8
Arthur Masuaku – był ratowany przez Rice w pierwszej i drugiej połowie, mógł dać karę za rzekomą podróż na Eisie. Nie oferował żadnej szerokości, albo. 3

Edimilson Fernandes – zmagał się z fizyczną stroną gry i wyglądał na zagubionego pośród intensywności Cheltenham. Powinien był przyczynić się więcej. 4
Mark Noble – Czasami kontrolował wszystko płynnym mijaniem, jak widzieliśmy w przygotowaniu do jego asysty dla otwierającego. Częściej choć gra go omijała, zwłaszcza, gdy grana była w szybkim tempie. 4
Declan Rice – wykonał świetną robotę w defensywnej trzeciej pozycji. Uporządkował niezręczne sytuacje swoją inteligencją i opanowaniem w posiadaniu, co zmniejszyło ciśnienie. 8
Pedro Obiang – przyczynił się do kilku ucieczek, w tym drugiego gola, ale zbyt często znajdował się na peryferiach rywalizacji. 4

Diafra Sakho – strzeliła otwierającego, Zagrał dobre podanie do drugiego gola i przez cały czas wyglądał żywo. Pozytywna nocna praca. 8
Andre Ayew – tuż przed przerwą podwoił przewagę Młotów i cały wieczór pokazywał dobry ruch. Mógł chwycić klamrę z przyzwoitym wysiłkiem przez 70 minut, ale podwinęła się tylko szeroko. 7

Javier Hernandez (64 lata) – Bilic mógł przyciągnąć go jako wiadomość dla swojego zespołu, aby uniknąć samozadowolenia. Nie był w stanie pomóc swojej stronie całkowicie zabić remisu. 5
Cheikhou Kouyate (73) – jego siła w ataku i umiejętności bojowe sprawiły, że pomocnik wyglądał na twardszy w końcowych etapach. 7
Domingos Quina (na 88) – pokazał młodzieńczy entuzjazm i wyglądał na zdesperowanego, by zdobyć punkty, ale nie miał wystarczająco dużo czasu, aby zdobyć swój cel. 6