Queens Park Rangers 2-2 Brentford Oceny piłkarzy:Smith różnica

„Ollie świętuje wyrównanie – bbc.co.uk

W jednym z najbardziej niezwykłych pojedynków w historii drugiego poziomu, Gole w 93. i 94. minucie sprawiły, że QPR zdobyło niezwykły punkt przeciwko wrogom z Zachodniego Londynu, Brentfordowi na Loftus Road. Oto nasze oceny graczy z gry.

Strażnicy Queens Park

Alex Smithies – odmówił Vibe w stosunkowo spokojnej pierwszej połowie. Trudno go zbytnio krytykować za którykolwiek gol, a jego jeden na jeden zatrzymany przez Watkinsa na krótko przed doliczonym czasem okazał się ważniejszy, niż się wydawało w tamtym czasie. 7

Jordan Cousins ​​– miał problemy z wejściem do gry w ofensywnym sensie, a kiedy to zrobił, jego dostawy zawiodły. Przy jednej lub dwóch okazjach pozwalał Vibe wbiegać za nim. 3
Alex Baptiste – kilka nerwowych strzałów głową i mniej niż udane podaniem z pola, również nie udało się zbliżyć do Vibe w celu zdobycia bramki. 3
Jack Robinson – popełnił dziwny błąd, ale także czasami ratował swoich kolegów z drużyny, stawiając kilka dobrych wyzwań na Vibe i jedno na Canos. Miał więcej racji niż się mylił. 6
Jake Bidwell – miał problemy z kontrolowaniem lewego kanału na początku obu połówek i nie oferował wiele przeciwko swojemu staremu klubowi do ostatniego pół godziny, kiedy włożył kilka przyzwoitych dostaw. 4

Jamie Mackie – typowo pracowity, ale nie wyglądał na wygodnego. Kiedy dotarł do ostatniej trzeciej, zawsze cofał się na prawej nodze i grał łatwą piłkę do Freemana lub Luongo, dając w ten sposób obrońcom czas na przygotowanie się do krzyża. Odwrócił Clarke'a na lewą stronę na 17 minut, zanim wystrzelił z bliskiej odległości. 4
Josh Scowen – wykonał kilka przyzwoitych wyzwań, ale być może siedział zbyt głęboko przez większą część pierwszej połowy, częściowo z powodu braku dodatkowego pomocnika. Walczył o stłumienie ucieczek opozycji w drugiej połowie. 4
Massimo Luongo – w pierwszej połowie walczył o to, by naprawdę umocnić się w grze, chociaż poprawił się po przerwie dzięki wielu mocnym wślizgom i mocnym biegom. 5
Luke Freeman – jego dostawy nie były tak dobre, jak się spodziewaliśmy. Często pojawiał się po lewej stronie, gdzie musiał biec prosto i szybko przejść, zamiast poświęcać czas na swoje jaja, jak lubi po prawej stronie. Jednakże, wymyślał atuty w umierających chwilach z uderzeniem, aby dramatycznie wyrównać. 6

Conor Washington – wystarczająco żywy, bez instynktu zabójcy, strzelając prosto w Bentleya w pierwszej połowie. Nie jedna z jego lepszych gier. 4
Idrissa Sylla – w dwóch najlepszych sytuacjach pierwszej połowy asystował podaniem do Mackie i rzutem na Waszyngton, zanim jego zręczna główka uderzyła w poprzeczkę na początku stolarki. Nie wygrał jednak powietrznych pojedynków z Bjellandem tak zdecydowanie, jak mógłby to zrobić. 5

Matt Smith (lat 58) – czy rola docelowej Sylli była trochę lepsza, być może pomógł mu coraz pilniejszy charakter usługi i wsparcia, które otrzymał. Pierwszego gola strzelił w doliczonym czasie gry i drugi raz wybił piłkę. 10

Kazenga Lua Lua i Paweł Wszolek (74 lata) – niekoniecznie byli katalizatorami powrotu. Jeśli cokolwiek, QPR stracił trochę płynności, kiedy początkowo się pojawili, a oba gole sprowadzały się do dośrodkowań z głębokiej gry, a nie szybkiej szerokiej gry. 4

Brentford

Daniel Bentley – w pierwszej połowie obronił strzał Waszyngtona prosto w niego. Rzadko wzywany do sensownego działania aż do czasu kontuzji, kiedy nie dowodził swoim polem karnym i został ukarany obydwoma bramkami. 2

Josh Clarke – wykonał wiele imponujących biegów do przodu, aby wspierać Jozefzoona na wczesnych etapach, ale wyblakły w miarę postępu gry. Druga połowa była raczej kontrą, w której kazano mu siedzieć blisko Egana. 5
John Egan – wykonał kilka ważnych wyzwań defensywnych w pierwszej połowie i dowodził w powietrzu w drugiej, ale nie mogłem tego wytrzymać w końcowych etapach. 4
Andreas Bjelland – miał mieszane losy w powietrzu przeciwko Sylli i pomimo tego, że był stosunkowo wysoki, nie był tak silny, jak mógłby być w czasie kontuzji. 3
Yoann Barbet – nie zapewniał szybkich nakładających się przebiegów, co było problematyczne w pierwszej połowie, gdy przestrzeń centralna była ograniczona. Wykazał się jednak dobrymi umiejętnościami technicznymi, w tym długim podaniem, które uwolniło Yennarisa. 4

Ryan Woods – bardziej cierpliwy i precyzyjny w posiadaniu piłki niż pomocnicy QPR i był skuteczny z piłką, choć może nie tak agresywny, jak można by chcieć, aby defensywny pomocnik był w końcowych fazach. 5
Nico Yennaris – wykazał się niezwykłym duchem do gry pomimo pozornie destrukcyjnego wyzwania i posunął się do przodu w drugiej połowie, ustawiając otwieracz Vibe i sam mając szansę. 6
Kamohelo Mokojto – w razie potrzeby narzucał swoją fizyczność, ale był inteligentny w tym, jak jej używał – nie podejmował wyzwań, których nie mógł wygrać. Niektóre dokładne przejścia na szerokie obszary. 6

Florian Jozefzoon – popisał się szybkim ruchem na początku, ale musiał odpaść w połowie pierwszej połowy z powodu kontuzji. 5
Sergi Canos – po wymuszeniu pierwszego prawidłowego obrońcy z Smithies, był prawdopodobnie najbardziej żywym graczem atakującym dla każdej ze stron w późnych fazach pierwszej połowy i na początku drugiej. Lubił dryfować w centralne obszary i robił mocne biegi na przerwie. 7
Lasse Vibe – w pierwszej połowie miał problemy z wybiciem piłki przed Jackiem Robinsonem, ale to nie zniechęciło go do robienia pozytywnych biegów i po przerwie został nagrodzony dwoma dobrze strzelonymi bramkami. 8

Ollie Watkins (na 29) – nie odniósł natychmiastowego wpływu, ale wyszedł na pierwszy plan w drugiej połowie, gdy QPR pchnął do przodu i gra się rozciągnęła, pozwalając mu swobodnie ciąć wnętrze w centralne obszary. Zabiłbym grę przed czasem kontuzji, ale dla dobrej obrony przed Smithies. 7
Romaine Sawyers (z 73) – cieszył się dobrą kombinacją gry z Mokotjo, która doprowadziła do drugiego gola, ale oddał wątpliwy rzut wolny, który doprowadził do wyrównania. 5
Neal Maupay (82) – nie mógł odtworzyć mobilności w górę iw dół kanałów, które zapewniało Vibe. 4