Porady League One:Morias zatopi Sheffield United?

Czy Morias znów będzie świętował w sobotę? – Peterboroughdzisiaj.co.uk

Oto wskazówki The Football Lab dotyczące weekendowej akcji League One.

Dla

Rzeczywistość pracy z jednym z najniższych budżetów swojej dywizji i najmniejszymi drużynami polega na tym, że często tęsknisz za kluczowymi graczami. Matty Lund i Joe Bunney byli głównymi bohaterami podróży Rochdale do pierwszej szóstki League One, nic więc dziwnego, że ich nieobecność zbiegła się w czasie z upadkiem formy.

Miasto Fleetwood, dobrze wspierany przez prezesa Andy'ego Pilleya, są niepokonani w 13 meczach. Pomimo słabego początku ich gry w Charlton ostatnim razem, zdobyli wyrównanie w czasie kontuzji od imponującego skrzydłowego Amari'I Bell i mieli wystarczająco dużo szans na wygraną. Styczniowe zwycięstwo 2-0 w Sheffield United dało wgląd w to, do czego zdolna jest ta drużyna Cod Army. Fleetwood wygra za 7/5

Zewnętrzna szansa

Po lepkiej pierwszej połowie sezonu Walsall rozpoczęło rok 2017 w świetnej formie.
Eoghan O’Connell był przydatnym dodatkiem do obrony, Jason McCarthy i Joe Edwards mają nieograniczoną energię na obronie, podczas gdy Erhun Oztumer wraca do formy.

Dobre występy wspomnianych graczy oznaczają Walsall zdobyli 11 punktów w ostatnich pięciu meczach. W pierwszych połowach tych meczów stracili trzy i strzelili jednego, jednak w drugiej połowie łączny wynik to 11-2. Co ciekawe, przeciwnicy Bolton prowadzili w ostatnich trzech meczach, ale zdobyli łącznie tylko jeden punkt, przegrywając z przewagą człowieka przeciwko Charltonowi.

Obrona, która przez tak długi czas wyglądała na jedną z najlepszych w dywizji, teraz wykazuje oznaki słabości, Wyjście Zacha Clougha do Nottingham Forest nie pomaga w atakach. Walsall wygra przy 4/1 – lub wygra od tyłu przy 20/1 dla bardziej żądnych przygód graczy.

Wskazówka dla strzelców

Młodszy Morias zszedł z ławki w Port Vale w zeszłym tygodniu, aby zdobyć 13-minutową klamrę dla Peterborough United . Człowiek, którego zastąpił, Craig Mackail-Smith, miał również podobną karierę przed swoim pierwszym pobytem na London Road, osiąganie dobrej formy w niższych ligach. Morias ma tempo, moc i równowaga, podobnie jak Britt Assombalonga i inni młodzi napastnicy Posh rozpoczął karierę. Staje twarzą w twarz Sheffield United obrona, która strzeliła 10 bramek w ostatnich pięciu meczach, pomimo zajmowania czołowej pozycji w lidze. Te dwa pierwsze gole mogą dać Moriasowi pewność, że stanie się klinicznym strzelcem, którego Peterborough zawsze miał w historii. ale brakowało tego terminu. Morias będzie ostatnim strzelcem bramki 15.02.