Porady League One:Millwall pokona Port Vale do zera?

Neil Harris

Oto wskazówki dotyczące zakładów The Football Lab na wtorkowe mecze League One.

Dla

Millwall zachowało czyste konto w sześciu z ostatnich siedmiu meczów. Dni, w których mogli przeciekać bramki z tyłu, dawno minęły dzięki powrocie kluczowych zawodników z kontuzji i środkowemu obrońcy Jake'owi Cooperowi wypożyczonemu z Reading. Cooper nawiązał już wspaniałą współpracę z Byronem Websterem, prawdopodobnie najbardziej niezawodny w dziale.

Odwiedzający Port Vale pokonali Millwall we wrześniu, ale od tego czasu wygrali tylko trzy mecze w lidze, żaden z tych, które pojawią się w 2017 roku. Podopieczni Michaela Browna nie strzelili gola z otwartej gry w 211 minutach futbolu. Theo Streete skierował się w róg przeciwko Gillinghamowi ostatnim razem, ale pozytywne komentarze na temat tego 1-1 odnoszą się raczej do szybkości pracy niż umiejętności. Lwy potrafią dopasowywać drużyny do wysiłku i iść o krok dalej w swoich umiejętnościach z piłką. Millwall wygra do zera za 11/8

Zewnętrzna szansa

Formą drużyny League One jest obecnie Shrewsbury Town, którzy stracili tylko dwa punkty w ostatnich pięciu meczach. Ich skład wygląda na silniejszy niż na przełomie roku dzięki skróconej liście kontuzji i dodatkom napastników Tylera Robertsa i Freddiego Ladapo.

Toto Nsiala, który walczył w Hartlepool, ale celował pod Paulem Hurstem w Grimsby, niedawno dołączył i był ogromny w sobotnim wygranym 1:0 meczu na Scunthorpe. Bramkarz Jayson Leutwiler również wykonał jeden lub dwa imponujące postoje, ale było to zasłużone zwycięstwo Salopa.

Jeżdżą do Peterborough, którzy strzelili dwa gole w ostatnich czterech meczach u siebie. Jedyne ich zwycięstwa od połowy grudnia to zwycięstwo nad Port Vale i Swindon, którzy są kandydatami do spadku i znajdują się w dolnej trójce tabeli form dywizji w ciągu ostatnich 10 gier. Shrewsbury może być podobnie w tabeli, ale ich forma sugeruje, że stanowią ostrzejszy test. Shrewsbury wygra do zera przy 8/1