Pomysły na Hosting Youth Football Game

piłka nożna młodzieży jest przeznaczony do nauczania dzieci o grze, jak to jest grać i zasady sportowej rywalizacji o konkurencji . Niektóre miejsca kwitnącej programów piłkarskich młodzieżowych , podczas gdy inne mniejsze miejscowości trudno pola lub gościć drużynę . Jeśli jeszcze nie gościła w piłkę młodzieży w twoim mieście przed , chcesz upewnić się, że doświadczenie to zarówno satysfakcjonujące dla graczy i korzystne dla miasta lub gminy , w których dzieci grają . Pod światłami

Wiele młodzieżowe gry piłkarskie są rozgrywane w sobotę rano na terenie całego kraju . Możesz dodać trochę więcej magii do zdarzenia , organizując mecz piłkarski w nocy młodzieży pod światłami . Zawodnicy , trenerzy , rodzice i kibice będą uczestniczyć i obserwować grę tak, jakby byładuża szkoła , kolegium lub zawodowej gry tygodnia . Daje także rodzicom , którzy pracują różne harmonogramy okazję zobaczyć grę , jeśli ma inne zobowiązania w sobotę. Szkoła może mieć polu pewne piątkowe wieczory , więc otrzymać harmonogram z lokalnego systemu szkolnego i zaplanować imprezę piłkarską młodzież wokół tego, co już zostało zaplanowane .
Loteria
< p>50-50 loteria sprawia pieniądze dla ludzi na widowni , podczas gdy w tym samym czasie, z korzyścią dla gminy lub grupę, która jest gospodarzem imprezy. Sprzedaży biletów przez pierwsze trzy kwartały , w tym przerwy gra . Średnia cena to 1 punkt $ za bilet lub 5 dolarów za sześć biletów . W czwartym kwartale , polecić spikera wyciągnąć bilet zwycięski z kapelusza . Posiadacz biletu zwycięskiej otrzyma połowę pieniędzy , amiasto , gmina otrzymuje program lub inny . Imperium Koncesja stoisko

gry piłkarskie są gotowi do sprzedając koncesje i produktów . Otwórzkoncesji stoją sprzedać gorące i zimne napoje, paczkowane przekąski i trochę gorące jedzenie , które jest łatwe w zarządzaniu , takie jak hot-dogi i pizze mikrofalowych . Możesz też sprzedać siedziska , koce, bluzy oraz podgrzewacze strony . Pieniądze, które można zrobić może pójść do gminy lub programu , jak również.
Połowa Pokaż

gracze są w szatni w przerwie meczu , ludzie na trybunach mają 15 lub 20 minut, aby zabić . Jeślimiasto ma program cheerleaderek , zaprosić cheerleaders wykonać dopingować lub rutynowych taniec w tym czasie. Jeślimiasto nie zaprosić lokalną klasę taneczną do wykonania na tej imprezie. Będzie zabawiać tłum , podczas gdy w tym samym czasie, co daje grupie tańczy młodzież okazję wystąpić przed ludźmi .
RecordGra

Urządzenia rejestrujące doszła daleko od czasów 1980 roku z gigantycznym VCR /zapisu maszyn kombi . Ustawić kilka kamer w oknie prasowej nagrać akcję . Jedna kamera powinna zapewnić szeroki strzał z całej gry , a drugi powinien podążać w piłkę z bliskiej odległości. Po meczu , wynająć lokalne ucznia do edycji materiału filmowego . W trakcie gry można sprzedać nagranie gry za cenę potrzeb. Wideo można następnie nagrać na DVD lub wysłać pocztą e-mail do osób, które kupił w ciągu kilku dni . Imperium