Jak Coach obrona bunkra Soccer

obrona bunkra jest uważane zabrzydkie , ale skuteczny sposób zmniejszając szanse punktacji opozycji . Jest totaktyka zwykle zatrudnieni przez biedniejszych zespołów przeciwko silnej opozycji , lub gdydrużyna jestodtwarzacz lub więcej w dół ze względu nawysyłanie off . Zasadniczo , jest toidea pakowania na pole karne z obrońców w celu zmniejszenia ilości miejscaopozycja może użyć do ataku i strzelać . Rzeczy, które musisz Katowice Szyszki
Piłki
Pinnies

Pokaż więcej instrukcji
1

Zdecyduj się na tworzeniu masz zamiar grać . Niektóre zespoły bunkra w ustawieniu 5-3-2 , lub jeszcze bardziej defensywne formacji 5-4-1. Pozostałe drużyny będą grać w ustawieniu 4-4-2 i bronić podstawowych z dwóch banków po cztery na linii 18 jardów.
2

Użyj All -up, All- Back gry do pracy na przejściu obronnej . Ta gra opierała się pole, które jest podzielone na pół. Stan gry jest to, że w zależności od tego w połowiepiłka jest w , wszyscy zawodnicy obu drużyn muszą być w tej połowie pola . Pomoże to rozwijać mentalność bunkra , a także strojenie ideę szybkiego przejścia formularza odzyskiwania ataku do obrony .
3

Zagraj w grę z obrony na atak kontra pół pola . Ta gra może być takie , że kiedy uwarunkowana obrońca wygrywa piłkę , muszą grać w piłkę do atakującego , przynosząc obrony pod stałym ciśnieniem . Pomoże to rozwijać spokój, koncentrację i dyscyplinę niezbędną do działania obrony bunkra .
4

Zagraj uwarunkowaną grę 11v11 gdzie drużyna broniąca odegrania w całości we własnym polu 18 stoczni . To ponownie pokazuje graczy, że muszą pozostać zdyscyplinowany i spokój, gdy broniąc się mentalność bunkra . Alternatywnie , grać 11 napastników w porównaniu do 7 obrońców . Liczniejsze obrony będzie pod stałą presją i mają ograniczone szanse na kontratak .
5

Wreszcie bójka 11v11 ze stanem jeden zespół jestzespół bunkier i jeden zespół gra za darmo . Grać na 15-20 minut , a następnie przełączyć ról . Zespół bunkier powinien grać całkowicie na własnej połowie , z linii obronnej rozpoczynającą się w linii 18 jardów do linii Halway . Trener dla ciśnienia , okładka, równowagi i konsolidacji , zapewniając, że drużyna broniąca umie kondensować przestrzenie między liniami i między graczami , aby utrudnić napastnicy grać przez .