Jak grać europejskiej piłki nożnej

Piłka nożna, często zwany "piękna gra " lub "Ludzie ' s Game " została nazwa Europejczycy dał do sportu wymyślili i Amerykanie nazywają piłkę nożną . Utworzony w 19 wieku jako sport w Anglii , piłka nożna stała sięnajpopularniejszym widz i uczestnik sportu w całej Europie i na świecie . Jest to częściowo dlatego, że europejski futbol jest łatwy do nauczenia , nieskomplikowany do gry i wymaga bardzo mało sprzętu lub expense.Things musisz Foto prostokątną powierzchnię gry , od 100 do 130 m długości i ok. połowę szerokości , Piłka nożna /piłka nożna Piłka
dwa gole (dwa posty inetto dla każdego ) Łódź 22 Łódź graczy Jeden sędzia
Pokaż więcej instrukcji
1 europejskie pola foootball są często większe niż w USA piłkę nożną pola .

Ustaw płaską reguł gry na trawie lub sztucznej nawierzchni darniowej . Umieścić celu w środku każdego długiego końca pola. Pełnowymiarowa Europejska pole 100-130 metrów powinny obejmować cele 24 metrów szerokości i 8 metrów wysokości . Budować je z dwóch solidnych słupach i dołączonym netto. Ustanowić prostszą pole na ulicy lub małym podwórku szkolnym , z kilkoma deskami lub kreda znaki do wyznaczać cel usta .
2 Kicking jestgłównym działaniem w piłce nożnej .

Ustaw dwie drużyny każda z 11 graczami . Ustanowienie jednego gracza w każdej drużynie jako przetargu bramkowej . On jest jedynym zawodnikiem , który może używać rąk , aby zablokować piłkę nożną z wejściem bramki swojego zespołu ' s .
3 Piłka

Przesuń piłkę w dowolnym kierunku za pomocą nóg i dowolnej części ciała, z wyjątkiem ramion i dłoni . Ponad 90 procent przejścia gry ' s , drybling i strzelanie odbywa się z nóg .
4

zdobyć jak najwięcej goli , jak to możliwe , umieszczając piłkę nożną w drugiej drużynie ' ów cel . W tym samym czasie , każdy gracz walczy w obronie bramki swojego zespołu ' s poprzez blokowanie strzałów i kradzież z dala piłkę z drugiej drużyny . Zagraj w dwie połówki 45- minut . W europejskim futbolu , nigdy nie zatrzymać zegar , nawet podczas opóźnień lub urazów .

Dodaj szacunkową (zazwyczaj 5:59 minut) na koniec każdej połowy , aby zrekompensować szkody lub stratę czasu opóźnienia w grze .
5

Poproś kogoś , aby sędziować grę do oglądania , który ostatni dotknął piłki , zanim przejdzie poza granicami i zadzwonić rażące faule ( popychanie, popychanie , potknięcia ) .