Jak zrobic Quarter Football basenie Dzielnicy

baseny piłkarskie sąsposobem, aby uzyskać nawet początkujący fani , ci , bardziej zainteresowani w wielkim meczu piłki nożnej , takich jak Super Bowl . Z kwadratów piłkarskich ,osoba płaci wpisowe i wybiera puste pole , jak ich własne. Jeśli się w końcu o pole odpowiadający jednej z kwartalnymi wynikami lub końcowego wyniku , mogą wygrać swoje pieniądze z powrotem 25 razy w ciągu , może więcej . Konfigurowanie kwadratów , o konkurenci dokonać ich selekcji i wyborze numery losowo są ważne elementy konfiguracji ćwierć basen piłki nożnej przez kwartał . Rzeczy, które musisz Foto Linijka lub prostą krawędź

Pokaż więcej instrukcji
1

Skonfiguruj kwadraty . Utworzyć pole na kartce papieru lub posterboard , za pomocą linijki lub prostą krawędź . Narysować linię tuż poniżej górnej części okna , pozostawiając 1/2 miejsca pomiędzy. Narysować linię obok daleko lewej krawędzi w taki sam sposób . Remis dziewięć linii w pionie , w tej samej odległości od siebie w skrzynce , a następnie narysować dziewięć linii w poziomie przy użyciu tej samej metody . Lista konkurujące drużyny w grze zostały wybrane na małej powierzchni pustego na górze i na boku .
2

Hasło arkusza wokół do znajomych , rodziny i innych potencjalnych graczy. Je wypełnić w jednym lub kilku kwadratów z ich nazwą lub inicjałami i płacą wpisowego . To zrobić , dopóki wszystkie pola są wypełnione . Umieścić paski papieru w ilości od 0 do 9 zapisane na nich naczyniu , takim jak kapelusza. Mają nie- gracz ( lubkilku konkurentów ) świadectwo jak wyciągnąć numery losowo i wprowadzić je w kolejności ich wyciągnął , na małych polach pionowych w górnej części arkusza . Powtórz tę czynność dla numerów na stronie , jak również.
3

Upewnij się, że wszyscy zawodnicy rozumieją zasady . Ostrzec ich, żeostatnia cyfra z wynikiem na koniec każdego kwartału będzie dyktować pierwszego zwycięzcę. Na przykład , jeśli wyniki gospodarzy 10 punktów i wyniki zespołu 7 odwiedzających w pierwszym kwartale , kto ma swoją nazwę w odpowiednim polu - z " 7-0 " - będzie pierwszym kwartale Zwycięzca Łódź. Tanie 4

Powtórz punktacji zgadzają dla pozostałych kwartałach gry. Określić wygraną przed czasem . W ogóle, wypłata jest zazwyczaj 25 procent puli dla każdego zwycięzcy kwartał , choć niektóre baseny ważyć wynik końcowytrochę cięższe , więc , że pierwsze trzy zwycięzców kwartalnych dostać 20 procent puli każdego i osobę, która ma plac z cyfry końcowy wynik dostaje 40 procent puli.
5

Spróbuj sprzedać wszystkie pola , jeśli jest to możliwe , ale ma zasady w miejsce w przypadku, gdy nie są w stanie tego zrobić . Do punktacji podczas gry , że skończy się na pustym placu , przeniesienie wygranej z tym kwartale do następnego kwartału . Stworzenie systemu tiebreaker , takie jak każdy zespół w pierwszych upadków lub całkowitej metraż i używać te cyfry jako ostatecznej liczby , jeśliwynik gry kończy się na pustym placu . Imperium