Jak zrobic Zablokuj Football Pool Korzystanie Ocena

Wraz z podniecenia doping dla swojej ulubionej drużyny NFL , stawki są podnoszone podczas wprowadzania basen piłki nożnej . Powodzenia baseny piłkarskie są oparte i są w kilku różnych formach, w tym basenie bloku piłkarskiego . W basenach blok piłkarskich ,osoba jest przypisana do jednego z 100 różnych oczkach . Numery są wybierane losowo , a każdy gracz otrzymuje numer dla każdej drużyny . Jeśliostatnia cyfra wynikiem mecze dla każdej drużyny w swoim bloku , wygrywasz . Wyniki są rejestrowane na koniec każdego kwartału w sumie czterech zwycięzców w każdej puli piłkarskiej bloku . Rzeczy, które musisz Katowice arkuszy papieru
Ruler
Ołówek
Marker
Zakreślacz
Pokaż więcej instrukcji
1

pomocą linijki i ołówkiem narysować duży plac w środku papieru .
2

lay władcą całej górnej linii kwadratu i znak od 10 nawet punkty . Powtórz tę czynność po drugiej stronie papieru .
3

rysować linie siatki od każdego z punktów . Start z pionowych linii , dopóki nie 10 kolumn . Rysować linie poziome obok i10 przez 10 Siatka jest zakończona.
4

śledzić na wszystkie linie z czarnym markerem .
5

Wpisz nazwę Gospodarze powyżej górna część siatki . Na przykład New York Giants . Napisz na wyjeździe nazwę zespołu na lewej stronie siatki . Na przykład, Dallas Cowboys .
6

Rozdaj siatkę do rodziny , przyjaciół i współpracowników , aby wypełnić swoje nazwiska w. Przypisywanie jednego punktu zakupu, 5 lub 1 $ za przykład dla każdej sieci plac . Kontynuuj, ażsiatka jest wypełniony .
7

Zapisz numery "0" do "9 " na oddzielnych kartkach papieru . Umieść je zakryte na stole i wymieszać je. Wybierz numer i przypisać ją do pierwszego miejsca na górnej siatce . Powtórz tę czynność , aż każda kolumna na górnej siatce został przypisany numer . Powtórzyć proces za każdym rzędzie od strony siatki. Każda osoba, która wybiera się siatka ma teraz przypisane im numery . Na przykład ,osoba może mieć "4" dla New York Giants i "0" dla Dallas Cowboys . Osoba ta wygrywa , jeślipierwszy kwartał kończy z wynikiem kończącego się w "4" dla Giants i "0" Cowboys .
8

Tworzenie wielu kopii sieci dla graczy, aby mieć . Użyj wyróżnienia podkreślić specyficzną nazwę kopii jesteś rozdawać . To sprawia, że łatwiejgracz śledzić numery .
9

Oglądaj na żywo mecze piłki nożnej lub odczytać wyniki w Internecie. Należy wziąć pod uwagę końcowych numerów dla każdego kwartału i koniec gry. Użyj sieci , aby znaleźć zwycięzcę . Na przykład, jeżeli wyniki są " 14-10 ", " 21-10 ", " 21-13 " i " 28-16 " zwycięzcy będzie" 4-0 ", " ; . 1-0 ", " 1-3 "i" 8-6 "spoty