Piłka nożna siatki Basen Zasady

gry piłkarskie są zadowoleni przez fanów w całej Ameryce Północnej . Niektóre zegarek dla podniecenia widząc dwie drużyny walczyć przez 60 minut na boisku. Dla innych,radość można znaleźć w innych dróg , takich jak baseny piłkarskich . Uruchomiony basen siatki do piłki nożnej zajmuje trochę organizacji i współpracy , ale można zrobić łatwo i jest popularnym sposobem generowania większe zainteresowanie grą. Baseny siatki kwadratów Stacje

piłkarskie są najczęściej sporządzony na kawałku płyty plakatu . Mierzą one 10 szerokości i 10 kwadraty kwadraty długo w sumie 100 kwadratów , z pokoju, aby napisać w liczbach dla każdego wiersza . Pokwota jest ustawiana dla każdego miejsca , patronami są zaproszeni do zakupu kwadraty . Ci, którzy chcą grać muszą napisać swoje imię lub inicjały w przestrzeni , którą wybrać i zapłacić operatorowi basen odpowiednią kwotę na placu . Osoba prowadząca basen może zdecydować, czy ograniczyć liczbę kwadratówgracz może kupić , ale generalnie ludzie mogą nabywać tyle, ile chcą . Gdy wszystkie 100 kwadraty wypełnione , nikt inny nie może kupić w basenie .
Wybieranie numerów

wszystkie kwadraty są sprzedawane ,organizator basen przegrywa przez siatkę numeracji obu rzędów i kolumn. Jest to często odbywa się za pomocą kart do gry . Figury powinien być usunięty z zestawu . Organizator basen zwraca kartę i zapisuje numer na karcie powyżej pierwszego placu wzdłuż górnego rzędu . (ACE stanowią jedną i 10 reprezentują wartość zero ). Wszystkich kart tego oznaczenia następnie usuwa się z pokładu. Proces ten trwa aż wszystkie 10 numery zostały przypisane. Organizator następnie uruchamia się i matakie same dla 10 liczb zapisanych pionowo wzdłuż ściany . W tym czasie wszystkie numery są zajęte , każdy kwadrat powinien mieć poziomą i pionową wartość przypisana do niej . Numer poziomy będą reprezentować " wynik domowy" , podczas gdy liczba pionowa reprezentuje " ocenę odwiedzających . " Jeśli nie ma dostępnych talia kart ,gospodarz może wydrukować cyfry od 0 do 9 na oddzielnych kwadratów papieru , a następnie umieścić je w kapeluszu i narysować je wyrywkowo . Imperium Format i wypłaty

Jak się gra , koniec - z - kwartale wyniki są wykorzystywane do decydowania zwycięzców . Tylkokońcowe cyfry liczby wynik każdego zespołu. Na przykład, jeżeliwynik po zakończeniu jednej czwartej wynosi 7-6 dla gospodarzy ,gracz którego kwadratowy się z linii 7, na poziomej linii i6 na pionowej linii u pulę tego kwartału. Jeśliwynik do przerwy jest 14-14 ,gracz z 4 na linii poziomej i 4 na linii pionowej wygrywa tę pulę. Większość basenów grid przyznać cztery nagrody , po jednej dla każdego kwartału gry. Wypłata może być wykonane na wiele sposobów , ale w większości basenówgracz z placu pasujące wynik końcowy jest naliczany połowę pulę nagród . Pozostałe 50 procent podzielone jest między innymi trzech zwycięzców , zzwycięzcą przerwy często zdobywając 20 procent ogólnej puli , podczas gdy laureaci pierwszego i trzeciego kwartału zabierając do domu 15 procent ogólnej puli każdego .