Zapowiedź czwartej rundy FA Cup:Rochdale brakuje kluczowych zawodników

W FA Cup w ten weekend widzimy powtórkę z finału z 2003 roku, kiedy Southampton gra z Arsenalem. Wycombe rozkoszuje się niezapomnianą podróżą na White Hart Lane, podczas gdy Rochdale i Huddersfield mają nadzieję na kontynuowanie swoich ligowych fortun w pucharze…

Rochdale przeciwko Huddersfield

Obie drużyny uderzają ponad swoją wagę finansową w swoich dywizjach. Perspektywy awansu Rochdale zostały utrudnione przez kolejne porażki, drugi z nich thrashing 4:0 u siebie z Oksfordem. Dale ma mały skład, co oznacza, że ​​często tęsknią za kluczowymi graczami, Keitha Keane'a, Joe Bunney i Matty Lund wśród znaczących nieobecnych ostatnio. Huddersfield zdobyli 33 punkty w 15 meczach przeciwko przeciwnikom z dolnej połowy w mistrzostwach, co sugeruje, że są wygodne w porównaniu z mniejszymi bokami. 1-3

Tottenham przeciwko Wycombe

Wycombe potrzebował spóźnionej główki od Adebayo Akinfenwy, aby pokonać Stourbridge w niższej lidze w poprzedniej rundzie. Ale już, podczas swojej pierwszej krótkiej podróży na White Hart Lane zmieniają role z brutalnych łamaczy serc na dzielnych słabszych. Gospodarze Tottenham strzelili dziewięć bramek w ostatnich dwóch meczach FA Cup przeciwko przeciwnikom Football League, które obaj widzieli błyskotliwych graczy. Ostrogi prawie na pewno się rozwiną, chociaż odwiedzający środkowy obrońca Aaron Pierre i Anthony Stewart zrobili wystarczająco dużo, by zasugerować, że mogą ograniczyć straty. 2-0

Southampton przeciwko Arsenalowi

Te dwie drużyny spotkały się w finale Pucharu Anglii w 2003 roku, kiedy samotny gol Roberta Piresa wystarczył, by zapewnić Arsenalowi zwycięstwo. Kanonierzy wygrywają te zawody średnio raz na trzy lata od 1998 roku, ale mają szczęście, że pozostaną w nim w tym semestrze. Drużyna Arsene'a Wengera zobaczyła, jak ich bramka została strzelona w pierwszej połowie w Preston, ale wygrał 2-1 dzięki późnej bramce Oliviera Girouda. Southampton również polegał na późnym zwycięzcy, aby pożegnać się z Norwich, Shane Long zdobywa bramkę w 92. minucie w cichej powtórce w St Marys. 1-2