Hokej na lodzie jest coraz większą popularność , ponieważ coraz więcej nietradycyjnych miasta mają profesjonalne zespoły i mnóstwo zainteresowania fanów . Fani młodych hokeja obserwować grę i chcesz wypróbować swój nowy ulubiony sport . Jeśli chcesz grać w hokeja , przeczytaj ten poradnik dla podstawy gry. Rzeczy, które musisz Foto Krążek hokejowy kij hokejowy Foto Foto Maska Katowice kolan
lodowisko

Pokaż więcej instrukcji Łódź bawić Hokej na Lodzie

1

gry w hokeja gra się na długi owalny lodowisko , z 200 metrów długości i 85 metrów szerokości . Istniejemnóstwo oznaczeń na lodowisko , które mają tendencję do dzielenia go na kilka sekcji lub stref . Chociaż może to wyglądać przytłaczająca na początku, jest to bardzo proste. Czerwona linia na środku nazywa sięlinia środkowa i jest otoczony z dwóch niebieskich linii przebiegającej równolegle w różnych częściach lodu . Te niebieskie linie podziału na strefy lodowisko , stref neutralnych i stref obronnych, atakujących . Dokładnie 17 stóp od końca każdej stronie , w samym centrum , siedzi cele przeciwne . cele te 6 stóp szerokości i 4 m wysokości . Strzelanie krążek do tych celów punktacjipunkt dla swojej drużyny .
2

hokeju składa się z sześciu zawodników , co oznacza, że ​​dwie drużyny wprowadzi 12 graczy na lodzie . Oczywiście, nie zawsze tak jest . Z powodu kary ,zespół często sama mało ludzi na pewien okres czasu . Gracze dzielą się na trzy kategorie: do przodu, do defensemen i bramkarze . Tak jak w grze w piłkę nożną ,bramkarz ma tendencję do pozostawania na wprost bramki swojego zespołu , choć nie wychodzić , kiedy może dojść do krążka i przekazać je . Inne playersare odpowiedzialny za większość z ataku i obrony .
3

przeciwieństwie do koszykówki i piłki nożnej ,punktacji w hokeju jest dość prosta . Za każdym razem,zespół udaje się krążek przeszłości bramkarzem drużyny przeciwnej , a do siatki , it strzelił bramkę . Z tego powodu , a ponieważ jest to bardzo trudne do osiągnięcia tego atutu przed właściwym uderzeniem , gry hokeja są często niskie sprawy punktacji . Nie jest rzadkością , abygra wygranej lub przegranej przez wynik 1-0 .
4

pro gra hokej jest podzielony na trzy równe okresy dwudziestu minut każda . Czasami lig młodzieżowych będą grać tylko dwa okresy , lub skróci czas dla każdego okresu, do zaledwie 10 lub 15 minut. Jeślisezon regularnych NHL gra jest związany z końcem trzech okresów , to pójdzie do nagłej śmierci w godzinach nadliczbowych , z jednym członkiem każdej drużyny siedzenie . Nagła śmierć idzie aż okres jednego wynikami zespołu , lub upłynieokres pięciu minut . Jeśli to drugie zdarza się , że gra idzie do strzelaniny , w każdej drużynie , biorąc trzy strzały karne . Jeśli nadal jest związany po trzech rund strzelaniny ,proces trwa do wyników zespołu i jeden drugiego nie