Jak zachować wynik w Paintball

gra paintball jest szybko rozwijającą się sport ekstremalny , który grał na całym świecie , ale do tych, którzy nie znają tej działalności , zasady może być mylące - zwłaszczasystem punktacji . Poniższe kroki daje trochę wgląd do sportu, a także , jak zdobyć meczu pomiędzy dwoma zespołami . Instrukcja
1

świata i regionalnej playh turniejuzwycięska drużyna z meczu paintball potrzebuje 100 punktów, aby wygrać - to podstawy
2

Zachowaj czas. gry -mecz jest zazwyczaj 6:57 minut, zazwyczaj jedną minutę dla każdego gracza w drużynie
3

Śledź która drużyna dociera do centrum lub flagi drużyny przeciwnej pierwszy . . Przechwytywanie flagi zarabiazespołu 50 punktów.
4

Uważaj na eliminacjach , każdy gracz potrącony przez paintball liczy się jako siedem , cztery , trzy, dwa punkty do drugiego zespołu , w zależności od , jeśli jesteś gra 3 , 5, 7 lub 10 osób na stronie , odpowiednio .
5

Jeśli nikt zdobyli flagę , należy dodać do liczby żywych graczy w każdej drużynie na koniec gry i zgadzają się 12:57 punkt dla każdego gracza na żywo, ponownie , w zależności od tego, jak wielu graczy w każdym zespole .
6

zespół zawiesza ich banderą w bazie drużyny przeciwnej , oni po prostu zmusiła rywali aż o 50 punktów. Ten natychmiast kończy również grę . Jeśliczas się skończy , zanimflaga jest zawieszony , ani zespół dostaje te punkty . Imperium