Sierpniowy przegląd Burton Albion:Znaki Masona

Podczas tej przerwy od mistrzostw dla międzynarodowych, sprawdzamy, jak wszystkie 24 drużyny wyglądały w swoich pierwszych pięciu meczach ligowych. Oto nasza ocena Burton Albion.

Co powiedzieliśmy przed sezonem

„Podczas gdy skład Burtona mógł się zmniejszyć, z wyjątkiem wygasłych umów kredytowych, których jakość nie jest wysoka. Stephen Warnock i Jake Buxton dodają doświadczenia z tyłu, podczas gdy Liam Boyce trafił 23 w SPL w zeszłym roku. Większość neutralnych oczekuje, że piwowarzy spadną, ale wtedy, to nie jest klub, który spełnia oczekiwania. 21.

Czy do tej pory nas zaskoczyły?

Ich forma jest zgodna z naszymi oczekiwaniami. Każda gra była bitwą, ale ich etyka pracy wraz z przebłyskami jakości pomogła im osiągnąć wystarczająco dobre wyniki, aby utrzymać się powyżej kropkowanej linii. Boyce został wytypowany jako ich główny człowiek, ale przedwcześnie doznał kontuzji, więc ciężar zdobywania bramek spoczywa na Joe Masonie, który strzelił 31 sekund w swoim debiucie Pirelli.

Pozytywy

Po trudnej pierwszej połowie z Birmingham, w której przegrali 1:0, Burton rozpoczął drugą połowę z prawdziwym zamiarem i strzelił dwa doskonałe gole, aby zapewnić sobie zwycięstwo. Nigel Clough powiedział tego wieczoru, że Lucas Akins był ich najlepszym graczem w sierpniu i tydzień później przeciwko Sheffield Wednesday, szybki naprzód zrobił wrażenie po raz kolejny.

Negatywy

Z tyłu jest miejsce na poprawę:tylko Norwich i Bolton stracili więcej niż ich dziewięć. Trzech przyszło, gdy mieli dziesięciu ludzi w Hull, ale Cardiff, Birmingham i Sheffield Wednesday zdobyłyby więcej niż jednego gola, gdyby przyniosły buty strzeleckie. Perspektywy defensywne Burtona zależą od kondycji środkowego obrońcy Bena Turnera, kto pomimo pełnej kampanii w zeszłym sezonie, w dwóch poprzednich rozpoczął dopiero 16 meczów ligowych.

Późny biznes

Przybycie Johna Brayforda było ważne. Jest bardziej doświadczony w roli prawego obrońcy niż Matty Lund, który zastąpił tam przeciwko Birmingham i bardziej odpowiadał wymaganiom defensywnym niż Lucas Akins. Inne dodane w ostatecznym terminie pomocnik Jamie Allen i napastnik Will Miller oznaczają, że drużyna ma siłę poza pierwszą jedenastką, czego nie można było powiedzieć w poprzednim semestrze.

Klasa laboratorium piłkarskiego

Biorąc pod uwagę, że Burton nie przegrał jeszcze z drużyną poza pierwszą dziewiątką, logika sugerowałaby, że poprawią się, gdy wyjdą poza tę trudną fazę otwarcia. C