Prognozy 1. rundy FA Cup:Czy Barnet znokautuje Blackburn?

Blackburn kontra Barnet

Większość meczów League One dla Blackburn Rovers w tym sezonie ma charakter pucharowy. Wiele drużyn z dolnej połowy, świeżo po czwartym poziomie, rozkoszowało się wycieczką do Ewood Park, ze stroną Tony'ego Mowbray'a nie zawsze jest w stanie dorównać ich entuzjazmowi i poziomowi energii. League Two Barnet bardzo potrzebuje konkurencyjnej gry w tym meczu, aby odbudować pewność siebie, po 10 meczach bez zwycięstwa spadły z siódmego na 21. miejsce, poza strefą zrzutu przy różnicy bramek. Główny trener Rossi Eames znalazł się pod presją, ale jego drużyna grała dobrze w sierpniu w Brighton i pokonała już rywali League One w Peterborough w tym sezonie. 1-1

Boreham Wood kontra Blackpool

Boreham Wood przedłużył swoją serię niepokonanych w National League do siedmiu meczów w zeszłym tygodniu, ale mogli znaleźć zwycięzcę w remisie 2-2 z Bromley, gdyby decyzje sędziowskie poszły po ich myśli. Ten mecz polegał na rozbiciu drużyny, która zamierzała zakłócić ich grę, ale w tym będą tymi, którzy mają nadzieję zepsuć i sfrustrować. 1953 zwycięzcy FA Cup Blackpool są o dwie dywizje powyżej i, po przegranej 1:0 z Northampton, którą Gary Bowyer uznał za najgorszy występ pod nim, samozadowolenie nie powinno wchodzić w grę. 0-2

Bradford kontra Chesterfield

Będąc tak często orkiestratorami rozstroju pucharu, Bradford City padło ofiarą jednego ostatniego sezonu, kiedy rozbił się w tej rundzie do League Two Accrington Stanley. Pojawiły się znaki zapytania dotyczące głębi składu Stuarta McCalla, który miał poważne problemy z nieobecnością kluczowych graczy, takich jak Tony McMahon i Charlie Wyke. Rotacja może zatem doprowadzić do otwarcia dla energicznego napastnika Chesterfield, Kristiana Dennisa, który może pochwalić się piątym najlepszym stosunkiem goli na minutę w League Two. Spireites pozostają na dole, ale w ostatnich trzech grach posuwali się naprzód, które widziały, że zdobyły cztery punkty. 1-2