NFL Quarterback Zasady Wyzwanie

NFL rozgrywający Wyzwanie byłocoroczne wydarzenie działa od 1990 do 2007 r. Zawierała Rozgrywający biorących udział w serii testów z czterech elementów indywidualnych umiejętności w celu znalezienia ogólnego zwycięzcę. . Zawodnicy zdobył punkty w każdym starciu na podstawie ich pozycji wśród innych graczy , z nich wynik wyniósł znaleźć zwycięzcę . Pojęcie ten został wykorzystywany jako element w kilku piłkarskich oparte gier wideo. Celność

Zawodnicy rzucił piłkę nożną na ruchomych celów , wykonana z nadmuchiwane byka ' s-eye transportowana na wózku golfowym . Cele te zostały określone w różnych odległościach od gracza. Punktacja była łucznictwo stylu , z punktów za trafienia w cel i najlepszy wynik na uderzenia byka ' s - oko w środku .
Long Distance Rzuć
< p> Zawodnicy musieli rzucić dziewięć piłek na przestrzeni 30 sekund , mające na celu 45 metrów . Celem byłowiadro z 5 stóp kwadratowych obręczy . Wszelkie lądowanie piłka w wiadrze liczony jako udaną próbę , nawet jeśli następnie odbił się . Imperium nr Huddle

Każdy zawodnik został sparowany z szerokim odbiornikiem i próbował serię rzutów z odbiornikiem w różnych pozycjach . Szerokie odbiorniki były przedsiębiorstwa NFL .
Szybkość i mobilność

Zawodnicy rzucił piłkę nożną w ustalonych celów podczas biegu przez korytarz szyszek . Wyniki były oparte na czasie, w porównaniu do innych uczestników . Były kary czasowe dla każdego celuzawodnik przegapić.
IPhone App

aplikacjiiPhone wydany w 2009 roku , " NFL rozgrywający Challenge " zmieniła zasady . To utrzymuje koncepcję testowania przechodząc dokładności pod czasowych warunkach , ale szuka wyzwań w nowe ustawienia . Wiele z nich były w miejscach innych niż boisko do piłki nożnej , takich jak pole golfowe lub lotnisko pas startowy . Imperium