NFL Zasady statystyk nadliczbowe

Praca w godzinach nadliczbowych w National Football League występuje wtedy, gdy dwa zespoły mają grać w gry krawat wynik na koniec czwartego kwartału . Okres pracy w nadgodzinach jest zwykle nazywany nagła śmierć , ponieważpierwsza bramka wygrywa , ale2010 zmiana zasada gier play-off nie zawsze oznacza , że będzie inaczej. Statystyki nadgodziny są po prostu dodaje się do sumy czterech kwartałów i stać się częścią zapisu gry ; żadne specjalne przepisy lub postanowienia stosuje się do prowadzenia statystyk nadliczbowych . Nagła śmierć

pierwszy oficjalny nadgodziny NFL się w 1958 roku mistrzostwo gry , gdyBaltimore Colts pokonać New York Giants , 23-17 . NFL wszczęte w godzinach nadliczbowych na sezon regularnych gier począwszy od 1974 roku. Aby rozpocząć nagłej śmierci w godzinach nadliczbowych ,Sędzia rzuca monetą w środku pola . Zawodnik gości, kapitan nawołuje losowanie , azwycięzcą rzutu wybiera czy jego drużyna rozpocznie lub odebrać piłkę . W godzinach nadliczbowych ,Zwycięzca losowanie prawie zawsze wybiera do odbioru piłki . Przegrany może wybrać , które celem bronić . Gra toczy się w czasie regulacji , w regularnych gier sezonuz zespołu , który zdobywa pierwsze - poprzez przyziemienia , field goal albo safety - . Wygra, natychmiast kończy grę bez względu na czas, który upłynął

Brak gola podczas dogrywką

Jeśli po 15 minutach pracy w godzinach nadliczbowych ani zespół strzelił ,gra jest zadeklarowanaremis w sezonie regularnym . W play-off eliminacji pojedynczej ,gra trwa tak długo, jak trzeba, zespół strzeli bramkę , ponieważzwycięzca musi pojawić . Najdłuższa gra w godzinach nadliczbowych w historii NFL się na 25 grudnia 1971 , pomiędzy Miami Dolphins i Kansas City Chiefs . Delfiny wygrał 27-24 , po 22 minut i 40 sekund w godzinach nadliczbowych . Imperium Zmodyfikowany Sudden Foto Śmierć

w dniu 23 marca 2010 r., właściciele zespoły NFL głosował 28-4 zmienić nagle reguły gry w play-off śmierci w odniesieniu do skutecznych z sezonu 2010. Zgodnie z nową zasadą ,zespół z pierwszej piłki w nadgodzinach wygrywa jeśli go zdobywa przyłożenie . Jeśli go strzelił bramkę pola ,druga drużyna otrzymuje posiadanie i szansę remisu lub wygrać . Właściciele drużyny NFL , którzy głosowali za zmianą cytowane statystyki , które wykazały, od 1994 roku , zespoły , które zdobyłymonety nadgodziny wrzucić i wybrał do otrzymania piłki zdobył 59,8 procent - 34,4 procent w pierwszym posiadaniu . Krajowa Konferencja w grze Football Championship 2009, New Orleans Saints zdobył grę nadgodziny przeciwko Minnesota Vikings , kopiąc bramkę pola na pierwszym posiadaniu OT . Chociaż niektórzy właściciele byli zainteresowani w tym sezonie w zmiany ,liga nie naciskać go w 2010 przez wiosennego spotkania . Imperium