John Fanelli, Khalid Mishref, Cash is King LLC, LC Racing LLC, Collarmele Vitelli Stables LLC, Ioannis, Zouas, Bassett Stables
Eclipse Thoroughbred Partners, Twin Creeks Racing Stables, LLC, Verratti, Kathleen i Verratti, Robert N.
Obrona wybrzeża
Dale Romans
Albaugh Family Stables LLC i Helen K. Groves Revocable Trust

2021 Pegasus World Cup:Kodeks Honorowy

W dniach poprzedzających turniej Pegasus World Cup Invitational (G1) o wartości 3 milionów dolarów w Gulfstream Park w Hallandale Beach na Florydzie, usracing.com sprofiluje konie w wyścigu ustawionym na 23 stycznia. Profile zostaną zaktualizowane 20 stycznia z kursami porannymi, pozycjami postów i dżokejami.

Kod Honor – zdjęcie wyścigowe w USA

Wchodzi po złą passę czterech wyścigów po słabym sezonie 1 na 5 jako 4-latek. Zwycięstwo przyszło z niezbyt imponującymi przeciwnikami w Grade 3 Westchester. To, że jest jednym z koni namiotowych w Pegazie, mówi wszystko, co musisz wiedzieć o mało inspirującej dziedzinie. Wyścig z 3 milionami dolarów powinien przyciągnąć supergwiazdy, a nie grupę drugorzędną.

Code of Honor spalił mnóstwo pieniędzy, zajmując drugie miejsce w Clark and the Kelso, czwarte w Whitney i trzecie w Met Mile. O wiele więcej oczekiwano od niego w zeszłym sezonie po tym, jak wygrał złoty puchar Travers and Jockey Club (przez DQ) i zajął drugie miejsce w Kentucky Derby (przez DQ). Problemy z ruchem drogowym i brak tempa były poniekąd przyczyną jego spadku w wieku 4 lat, ale nie był sobą, odkąd zajął siódme miejsce w 2019 Breeders’ Cup Classic.

Przed Clarkem trener Shug McGaughey powiedział:„Myślę, że dwa zakręty, mila i ósma prawdopodobnie pasują mu lepiej niż mila w Kelso”. Dostanie swoje ulubione 9 stadiów w Pegazie, gdzie prawdopodobnie będzie podkładem. Z pewnością może wygrać, jeśli w końcu uda mu się wypracować podróż i odzyskać swoją 3-letnią formę.