Skład:Triple Crown Pause Ale Stakes Races Mnóstwo od Kalifornii do Nowego Jorku

Nareszcie szansa na odetchnięcie od dramatu Potrójnej Korony, który widzieliśmy przez ostatnie trzy tygodnie i zagłębienie się w fajne, spokojne i zebrane zakłady na tory w całym kraju w ten weekend.

Wyprodukowany przez NYRA Dzień Ameryki w Races on Fox Sports będzie zawierał karty z Belmont Park i Churchill Downs, a FS2 będzie transmitować wyścig na żywo od 13:00. ET i ponownie od 4 do 23:30 Uwzględniono również wyścigi z innych torów.

Rombauer # 6 z Flavien Prat wygrał 1 000 000 $ Grade I Preakness Stakes na torze wyścigowym Pimlico w sobotę 15 maja 2021 r. Zdjęcie dzięki uprzejmości Bill Denver/MJC

Najlepsze sobotnie wyścigi to 150.000 dolarów wygrywających kolory (G3) na Churchill Downs, 150 tysięcy dolarów Seek Again i dwa wyścigi w Santa Anita – 100 tysięcy dolarów Honeymoon Stakes ( G3) i 200 000 $ Santa Maria Stakes (G2).

Podsumujmy najpierw:Medina Spirit wygrała Kentucky Derby (G1) 1 maja, dając trenerowi Hall of Fame Bobowi Baffertowi rekordowe siódme zwycięstwo w Run for the Roses.

Tydzień później ujawniono, że koń nie przeszedł testu po wyścigu na steroid betametazon. Jeśli druga próbka okaże się pozytywna, Medina Spirit zostanie zdyskwalifikowana, a zdobywca drugiego miejsca Mandaloun zostanie zwycięzcą Derby.

W Preakness (G1), koncertowa trasa koncertowa Medina Spirit i kolega stajenny mogła biec po tym, jak Baffert zgodził się na wielodniowe testy przed wyścigiem. Medina Spirit była faworytką, ale zajęła trzecie miejsce za Longshotem Rombauerem z dziewiątą trasą koncertową.

W tym czasie Baffert został zawieszony we wstępie na konie w Churchill Downs i zawieszony we wstępie – lub stajni – koni na zarządzanych przez NYRA Belmont Park, Saratoga Race Course i Aqueduct Racetrack do czasu Problem Derby został rozwiązany.

The Belmont Stakes (G1), ostatni etap Potrójnej Korony, odbędzie się 5 czerwca. Do tego czasu kontynuujemy ten weekend.

Raport pogodowy na sobotę (22 maja):

W Belmont Park: Temperatury w latach 70. przez większość dnia z 8% szansą na deszcz

W Churchill Downs: Nocne wyścigi z temperaturą lat 80. i 2% szansą na deszcz.

W parku Santa Anita :Łagodne temperatury w połowie lat 60. z 10% szansą na lekkie przelotne opady.

(Wszystkie czasy są ET)

PARK BELMONT

Stawka o wartości 100 000 USD

Czas publikacji:17:12 (wyścig 9)

Co jeszcze nowego? Flavius ​​trenera Chada Browna jest faworytem 2-1 w grupie 4-latków i pokonuje 1 milę na murawie. Brown wysyła również Delaware wybór 4-1 (zwycięzca Godziny zagrożenia w zeszłym miesiącu). Flavius ​​zajął czwarte miejsce w Frank E. Kilroe Mile (G1) 6 marca w Santa Anita. Inni najlepsi rywale to Decorated Invader w 5-2 i Smokin w 5-1.

CHURCHILL DOWNS

150,00 Zwycięskie kolory (G3)

Godzina publikacji:19:57 (wyścig 5)

Rakieta Franka, faworyt 6-5, i Sconsin, drugi wybór 8-5, stoją na czele pola klaczy i klaczy od 4 do 6 stadiów na murawie. Rockette z Hall of Famer Billa Motta zajęła pierwsze lub drugie miejsce w 12 z 13 startów w swojej karierze (była 11 tym w sprincie BC)

PARK SANTA ANITA

Miesiąc miodowy o wartości 100 000 USD (G3)

Godzina publikacji:19:19 (wyścig 7)

Going Global wygląda na to, że cztery stawki na murawę wygrywają z rzędu, gdy jest na czele stawki siedmiu 3-letnich klaczek, które lecą 1 1/8 mili. Wśród czołowych pretendentów do faworyta 6-5 są Madone 9-5 i Golden 8-1. Wyhodowana w Irlandii klaczka wygrała ostatni raz przez szyję w Providencia Stakes (G3) na dystansie 1 1/8 mili.

200 000 USD Santa Maria (G2)

Czas publikacji:16:35 (wyścig 2)

Pole z czterema końmi dla tego, w którym As Time Goes By w 2-5 bierze udział w dwukrotnym zwycięzcy Grade 1 Ce Ce w 6-5, co może ukształtować się jako wyścig meczowy. Wyścig wynosi 1 1/16 mili dla klaczy i klaczy 3 i więcej. Ce Ce jest trenowany przez Michaela McCarthy'ego, który trenuje również zwycięzcę Preakness Rombauera. Bob Baffert, który nie został zawieszony przez Santa Anitę, trenuje As Time Goes By, łatwego zwycięzcę Santa Margarita (G2) 24 kwietnia.

[Skład:Triple Crown Pause Ale Stakes Races Mnóstwo od Kalifornii do Nowego Jorku: https://pl.sportsfitness.win/Sporty-widowiskowe/Wyścigi-konne/1018051019.html ]