1 Tacitus Jose Ortiz 20-1 2 Tiz the Law Manuel Franco 3-1 3 Według moich standardów Gabriel Saez 10-1 4 Tom's d'Etat Joel Rosario 6-1 5 Tytuł gotowy Corey Lanerie 30-1 6 Wyższa moc Flavien Prat 20- 1 7 Globalna kampania Javier Castellano 20-1 8 Nieprawdopodobne Irad Ortiz Jr 5-2 9 Autentyczny John Velazquez 6-1 10 Maksymalne bezpieczeństwo Luis Saez 7-2

[Breeders’ Cup 2020 Draw:Baffert’s Classic Trio Draw poza słupkami 8-9-10; Nieprawdopodobne 5-2 Ulubione; Szwajcarski spadochroniarz w kądziele: https://pl.sportsfitness.win/Sporty-widowiskowe/Wyścigi-konne/1018050643.html ]

Breeders’ Cup 2020 Draw:Baffert’s Classic Trio Draw poza słupkami 8-9-10; Nieprawdopodobne 5-2 Ulubione; Szwajcarski spadochroniarz w kądziele

Hodowcy ' Cup Draw:Baffert's Classic Trio Draw poza słupkami 8-9-10; Nieprawdopodobne 5-2 Ulubione; Szwajcarski spadochroniarz w kądziele

Nieprawdopodobne – Zdjęcie dzięki uprzejmości Santa Anity

Nieco więcej dramatu zostało dodane do Pucharu Hodowców w poniedziałek:zwycięska klaczka szwajcarska Skydiver zmierzy się z mistrzynią Monomoy Girl w Distaff o wartości 2 milionów dolarów, zamiast ponownie rzucić wyzwanie chłopcom – Wśród nich nieprawdopodobne, maksymalne bezpieczeństwo, autentyczność i Tiz the Law — w grze 6 milionów dolarów Classic (G1).

Chociaż decyzja o wzięciu udziału w Swiss Skydiver w 1 1/8-milowej Distaff nie była niespodzianką, stała się oficjalna podczas losowania po pozycji Pucharu Hodowców.

Puchar hodowców o wartości 31 milionów dolarów rozpoczyna się w piątek od pięciu wyścigów dla dwulatków, w tym BC Juvenile (G1) z niepokonanym Wojownikiem Jackie, który odbył się 7-5 rano- Ulubiona linia w pełnym polu 14.

W sobotę na torze wyścigowym Keeneland, zakończonym 1 ¼ mili Classic, odbędzie się dziewięć wyścigów BC. Fani wyścigów czekają na ucztę w starciu na 10 koni, w tym trio zwycięzcy Belmont Stakes (G1), Tiz the Law i trenera Hall of Fame, Boba Bafferta, składającego się z wielokrotnego zwycięzcy pierwszej klasy Improbable, zwycięzcy Kentucky Derby (G1) Autentyczny i gwiazdor- przekroczył maksymalne bezpieczeństwo.

Nieprawdopodobny, zwycięzca Awesome Again (G1) w swoim ostatnim starcie, został faworytem w porannej kolejce 5-2 w Classic, odchodząc z postu nr 8. Tiz the Law, wyszkolony przez Barclay Tagga, zajął drugie miejsce i był drugim wyborem przy 3:1.

Maksymalne bezpieczeństwo, zdobywca pierwszego miejsca w konkursie Kentucky Derby w 2019 roku, jest 7-2 i wylosował wpis nr 10. Autentyczne liście z postu nr 9.

"To było szalone", powiedział Baffert o swoich trzech koniach rysujących zewnętrzne słupy. „Będą łatwe do oglądania. Muszą się dobrze złamać.

„Nieprawdopodobne, on zasługuje na bycie faworytem. Wszyscy mają szybkość, a ci dżokeje to wypracują. Jeźdźcy, których mam są mądrzy, znają swojego konia i zamierzają jeździć na własnym koniu. A konie mają się dobrze. Jeśli się pojawią, muszą przynieść swoją grę „A”.

Kądziel narysował pole 10 klaczy i klaczy. Monomoy Girl, zwycięzca Distaff 2018, która przegapiła cały rok 2019, ale w 2020 jest 3:0, została faworytką 8-5 z pozycji nr 10. Swiss Skydiver wylosował pozycję nr 5 i jest 2-1.

Tagg nie był zachwycony wewnętrznym postem, ale powiedział:„Wolałbym to mieć niż 15 w wyścigu na 15 koni. Jest wysportowany, jest zdrowy, ma się dobrze. Nic więcej nie mogę dla niego zrobić”.

Swiss Skydiver, należący do Petera Callahana i wyszkolony przez Kena McPeeka, został zgłoszony krzyżowo w Classic i Distaff, ale ostatecznie 3-letni zwycięzca Alabama (G1) będzie ścigać się z innymi kobietami.

„Kąbel po prostu miał więcej sensu”, powiedział McPeek.

Ten klasyczny, w roku pandemii COVID-19, która zmieniła harmonogram wyścigów, wydaje się mieć jedną z najbardziej konkurencyjnych dziedzin od lat. Wyniki wyścigu prawdopodobnie zdecydują o koniu roku i kilku mistrzostwach dywizji.

W sumie 184 konie, w tym 37 rywalizujących na arenie międzynarodowej, zostały zgłoszone do dwudniowego, 14-biegowego Pucharu Hodowców. To już drugie wydarzenie odbywa się w Keeneland.

POWIĄZANE: Profil Classic Breeders’ Cup 2020:maksymalne bezpieczeństwo

W innych wyścigach:

Piątek

Juvenile-turf-sprint

Golden Pal, drugi w Norfolk (G2) w Royal Ascot i zwycięzca Skidmore Stakes w Saratodze, jest faworytem w porannej linii od 8 do 5 w pełnym boisku 14 z trzema również kwalifikującymi się. Golden Pal, jedno z czterech wejść dla trenera Wesleya Warda, wychodzi z zewnętrznego słupka nr 14.

Juvenile Turf

Shadwell Stable Mutasaabeq to najlepszy wybór 5-1 porannej linii na polu 14, zajmując stanowisko nr 6 z Luisem Saezem na pokładzie. Ogier Into Mischief wygrał Bourbon Stakes w Keeneland 4 października.

Klaczki młodociane

Księżniczka Noor, wyszkolona przez Bafferta i niepokonana w trzech startach, prowadzi w siedmiokonnej stawce jako faworytka 9-5; narysowała słupek nr 7 i zostanie dosiadana przez Victora Espinozę. Simply Ravishing i Dayoutoftheoffice to opcje co 5-2 sekundy.

Młodzieńcze klaczki darniowe

Ciocia Pearl, z Florentem Geroux, który został dosiadany przez trenera Brada Coxa, jest wyborem 3-1 porannej linii w pełnym polu 14 osób, z dwoma również kwalifikującymi się. Niepokonana klaczka wylosowała post nr 5. Drugie wybory to Śliwkowa Aleja i Campanelle, każde 4-1.

sobota

Gamine – Dzięki uprzejmości NYRA/Coglianese Zdjęcie

Filly i Mare Turf

Gamine, kolejny stażysta Baffert, zajmuje pierwsze miejsce w dziewiątce jako najlepszy wybór 7-5, a następnie zwycięzca Kentucky Oaks (G1) z 2019 r., Serengeti Empress, 3-1. 7-furlongowy sprint powinien być szybki, o ile faworyci dostaną czystą przerwę. Gamine, z Johnem Velazquezem, który otrzymał sprawdzenie, wylosował słupek nr 2; Cesarzowa Serengeti odchodzi z postu nr 7.

Gamine przegrał w teście (G1) o siedem długości, a w Acorn (G1) o 18 ¾ długości. W swoim ostatnim starcie zajęła trzecie miejsce w Oaks.

Turf Sprint

Got Stormy, zeszłoroczny wicemistrz w Mile, spada w odległości i jest lekkim faworytem w porannej linii 7-2 nad Imprimisem i Leinsterem, oba przy 4-1 . Wprowadzono pełne pole 14 z czterema również kwalifikującymi się.

Dirt Mile

Grupa biegaczy z wyścigów Potrójnej Korony jest w tym pełnym polu 12, ale to trener Chad Brown's Complexity został wybrany 2-1 na początku. 4-letni ogierek wygrał Kelso (G2) w swoim poprzednim starcie po tym, jak zajął drugie miejsce w Forego (G1). Kolekcjoner sztuki, zdobywca Błękitnej Trawy nad tym torem, narysował reling; Złożoność wychodzi z postu nr 10. Zwycięzca Preakness 2019 Wojna woli to 10-1.

Rushing Fall, wyszkolony przez Chada Browna, to wczesny wybór 5-2 na polu 14 i wylosował post na 6. miejscu. Sistercharlie, zwycięzca tego wyścigu z 2018 roku, ma wynik 6-1 i zdobyli 2. miejsce.

Sprint

Ta 6-stopniowa kreska zawsze wydaje się przynosić niespodzianki, a losowanie było interesujące z Vekomą, faworytem 3-1, który rysował zewnętrzny post nr 14. Vekoma, zwycięzca Met Mile (G1) i 3-0 w 2020 roku, zmierzy się z takimi graczami jak C Z Rocket (7-2) i Yaupon (7-2).

Mile

Ivar, 4-latek wyhodowany w Brazylii, jest faworytem 4-1 w wyścigu tradycyjnie wygrywanym przez europejskich biegaczy. Trener Chad Brown's Uni, broniący tytułu mistrza w wyścigu, powraca i znajduje się na liście 5-1. Ivar bierze udział w wyścigu po zwycięstwie w Shadwell Turf Mile (G1) na torze Keeneland 3 października. Zgłoszono 14 zawodników i jedno również się kwalifikuje.

Teren

Rok temu firma Bricks and Mortar wygrała Turf, zdobywając nagrodę dla konia roku. W sobotę do słupka trafia 10 pole, z Magical trenera Aidana O’Briena, który jest faworytem 5-2 nad drugim wyborem, a kolega stajenny Mogul przy 4-1.

Wyścigi będą transmitowane na żywo w NBC i NBCSN. Relacja zaczyna się w piątek w NBCSN od 14:00 do 18:00. ET. Relacja na żywo będzie kontynuowana w sobotę w NBCSN od 12 do 14:30, a na NBC od 14:30 do 18