Najlepsze Cele Ronaldinho w 2004 r.

Międzynarodowa gwiazda piłki nożnej Ronaldinho wygrał pierwszy z jego dwóch kolejnych gracza FIFA tytułów roku, w sezonie 2004-2005 . On również zdobył 13 goli i 20 asyst w zgromadzone w barwach klubu FC Barcelona i karierę - wysoki 11 goli w międzynarodowej grze dla swojej rodzinnej Brazylii . Najlepsze gole Ronaldinho w 2004 roku miał znaczący wpływ na wyniki swojego zespołu , albo były tak niezapomniany , że kwalifikują się one jako jedne z najpiękniejszych bramek w historii. Brazylia v. Haiti

Ronaldinho strzelił hat-trick w meczu , która odbyła się 18 sierpnia 2004 Aby na Haiti . Na swojej pierwszej bramki , on wykonał ruch wirowania przeszłości podwójnym zespole i dribbled minione dwa obrońców, a następnie do bramkarza , posłał piłkę do siatki . Strzelił swoją drugą bramkę w rzutu miejsce , aostatni z nich off jednym dotknięciempodanie od Juninho Pernambucano .
Barcelona przeciwko Szachtar Donieck

Ronaldinho strzelił jedną celem w Barcelonie 3:0 zwycięstwie nad ukraińskim Szachtarem na 29 września . W posiadaniu, które showcased jego ogromne prędkości i umiejętności obsługi piłkę , Ronaldinho wziął piłkę w środku pola i spalił ostatnich dwóch obrońców i iść jeden na jeden z bramkarzem . Bramkarz bramkarz odchylane Wysoka strzał w powietrze , a następnie zająć Ronaldinho , gdy próbował odzyskać . Sędzia faul , a Ronaldinho konwertowane rzut karny w 63. minucie . Zwycięstwo pomógł Barcelonie osiągnąć rundę 16 w turnieju Ligi Mistrzów w 2004 roku . Imperium Barcelona przeciwko AC Milan

2 listopada , Ronaldinho strzelił zwycięskiego gola w protokole zamknięcia w zwycięstwie 2:1 nad wówczas niepokonany 2003 UEFA Champions AC Milan . Ronaldinho zostałpostrzelony po dryblingu ostatnich dwóch obrońców , z których jeden był 2003 UEFA Najlepszy Obrońca Allesandro Nesta . Ostatniej chwili zdenerwowany zwycięstwo pomógł Barcelonie osiągnąć finału Ligi Mistrzów z 16 tego roku .
Barcelona v. Real Madryt

20 listopada Ronaldinho strzelił jednego gola w trasie 3-0 La Liga rywalem Realu Madryt , który w tym czasie byłdominującą siłą w hiszpańskiej piłce nożnej . Real Madryt w tym czasie miała drużynę sławna , że wszystkie zawarte Zinedine Zidane , David Beckham , Roberto Carlos , Ronaldo i Luis Figo . Ronaldinho strzelił w 76. minucie off błyskawicznym rzutu karnego .

Barcelona zdobył 2004-2005 La Liga tytuł z rekordem 25-4-9 , a Madryt był drugi z rekordem 25-8-5 . Straty do Madrytu w tej grze kosztowałoby Barcelona tytuł .
Barcelona v. cudownego gry Chelsea Obrazów Obrazów

Ronaldinho z Milanem umieścić swój zespół do finału 16 przed Powerhouse jednostka Chelsea . Późno w sezonie 2004 , w dniu 23 lutego 2005 , Barcelona wygrał w pierwszym meczu 2-1 na cele Samuela Eto'o i Gastona Maxi Lopez . Chelsea wygrała mecz drugiej nogi , ale Ronaldinho strzelił swojego zespołu tylko dwa cele. Strzelił jedną z rzutu karnego w 27. minucie . Na jego drugim Ronaldinho zamarł dwóch obrońców z jego nóg , a potem wystrzelił piłkę oba pola karnego . Imperium