Super Bowl Party Pool Gry

Super Bowl został nazwany jeden z amerykańskich świąt narodowych . Zamiast oglądać mecz w domu , wiele osób gromadzą się stron na dzień w roku, w największym meczu piłki nożnej . Nie wystarczy po prostu usiąść i obejrzeć mecz . Wiele osób - nawet nie- hazardzistów - chcę mieć trochę akcji na Super Bowl niedzieli i zrobić kilka zakładów. Zakłady te często są baseny , które dają szereg osób kilka szans na wygraną . Plac Basen

najczęstszym sposobem uzyskania tłum na swojej stronie Super Bowl zaangażowanych . Zrób wykres z numerami od 1 do 9 wraz z 0 i umieścić go w górnej części wykresu . Liczby te odpowiadają z wyniku drużyny AFC . Stosować te same numery schodząc lewej kolumnie. Liczby te odpowiadają z wyniku drużyny NFC . Będziesz teraz kwadraty 100 firm. Jeśli masz 10 osób w swojej partii , każdy gość pisze swoje nazwisko w 10 kwadratów . Jeśli masz 20 , każdy gość jest "właścicielem " pięć kwadratów. Przyznać nagrody na koniec każdego kwartału igry . Jeślizespół AFC prowadzi 14-7 po jednej czwartej ,gość impreza z liczbą AFC 4 i liczby NFC 7 wygrywa nagrodę . Kontynuuj w ten sposób po każdym kwartale . Nagrody mogą od gag prezenty na nagrody pieniężne .
Kto strzeli pierwsza

Jest to jedna z najbardziej popularnych gier na basen do gry w dowolnym Super Bowl strony . Czy nazwa każdego obraźliwe Skill gracza zapisane na skrawku papieru , wraz z obu skoczniach i złomu do przyłożenia obronnych . Każda osoba, która wchodzi do partii otrzyma zdobędzie pierwsze punkty w grze. Jeśli masz odtwarzacz , który zdobywa pierwsze punkty na swoim kawałku papieru , możesz wygrać pulę . Imperium MVP Basen

Czy wszyscy wybrać nazwę z z kapelusza do określenia , którzy myślą, że będzieMVP meczu . Ponownie , będziesz miał nazwy wszystkich kluczowych graczy zapisane i mogą być umieszczone w kapeluszu lub innego pojemnika . Ma każdy gość wybrać nazwę . Kto wybiera grę MVP wygrywa nagrodę . Imperium