Wskazówki i basen Techniki

Prawidłowa technika jest kluczem do skutecznej gry na basen. Musisz mieć dobrą formę na stanowisko, przerwy i fotografowania skoku konsekwentnie umieścić bilę w odpowiednim miejscu . Jest w stanie kontrolować bilę po swoim strzale pozwala zatopić kilka piłek z rzędu i zdominować przeciwników . Poprawa przerwy

przerwa jest Twoja pierwsza okazja, by przejąć kontrolę nad szafie . Oczywiście ,głównym celem jest zatopić piłkę tak można pozostać przy stole , ale chcemy także otworzyć piłki tak masz szansę na prowadzenie w tabeli . Użyj niewielki backspina wyciągnąć bilę w stronę środka tabeli, aby ustawić swój pierwszy strzał . Skoncentrować się na byciu dokładne z przerwy zamiast iść do maksymalnej mocy . Jeśli nie uderzyć bilę solidnie lub pominięcia punktu kontaktowego na racked kule , będziesz miał trudny czas opadania kulki na przerwie nie ważne jak mocno możesz uderzyć . Aby uzyskać moc wraz z dokładnością , poszerzyć bazę swojego strzału . Przesuń uchwyt rękę bliżej końca kija i umieść stopytrochę dalej od siebie niż byłoby dla zwykłego strzału. Lean lekko do przodu , jak skonfigurować do przerwy, następnie przejazd cue całą drogę strzału utrzymując głowę w dół .
Bilę Prędkość

Controlling prędkość bila pomaga uniknąć zarysowania i ustawia kolejną szansę. Po uderzeniu bilę trudno , trzeba być bardziej dokładne , więcbila nie uderza w krawędź kieszeni i grzechotał Wchodzimy Praktykowanie bez wiertła prędkości może poprawić kontrolę nad piłką . Ustaw bili o sześć cali od jednej z bocznych kieszeni i umieścić bilę 02:58 metrów . Zacznij od uderzając bilę ciężko z lekkim topspin tak, że następuje bili do kieszeni na początku. Praktykować ten strzał kilka razy tak, że znasz się , jak to jest , aby uderzyć piłkę zbyt mocno. Następnie spróbuj uderzając piłkę obiektu tylko na tyle mocno , aby wbić ją do kieszeni , podczas zatrzymywania bilę bez użycia backspina . Pozostawi bilę w mniej więcej w tym samym miejscu, w pierwotnej lokalizacji obiektu kuli . Ćwicz to kilka razy , a następnie dodać backspina wyciągnąć bilę z powrotem do pierwotnej pozycji po uderzeniu piłki obiektu . Prawdopodobnie potrwać kilka prób , zanim znajdziesz dokładną prędkość i spin potrzeby wyciągnąć piłkę z powrotem na właściwym miejscu . Imperium