Wyatt's Town zamierza kontynuować passę wygranych w Ontario Jockey Club Stakes

Wyatt’s Town okazało się dochodowym przejęciem, odkąd zostało zdobyte wiosną tego roku, a rozbiegający się trzyletni ogierek będzie starał się kontynuować zwycięski impet w niedzielnym turnieju Ontario Jockey Club Stakes o wartości 100 000 USD na torze Woodbine Racetrack.

Zdobywca sławy źrebak pokonuje trzy wyścigi w turnieju o sześć stadiów drugiego roku, w którym zmierzy się z parą znajomych wrogów, których pokonał w King Corrie, debiutując po raz ostatni w Woodbine 28 lipca. dla trenera Norma McKnighta.

Przed udanym wyjściem na zakłady Wyatt's Town wygrał wyścigi jeden po drugim w Churchill Downs, gdzie otrzymał 50 000 dolarów od Henley Thoroughbreds Ltd. i Newtop Stables. Wyhodowany w Kentucky syn Speightstown w swoich dziewięciu startach w karierze zajął nie gorsze niż trzecie miejsce.

Zdobywca drugiego miejsca w King Corrie Hemp Hemp Hurray i Run Away, który zajął trzecie miejsce, powrócą na rewanż, podczas gdy do walki dołączą uzupełniający USA Driven by History i jednorazowy kapitan Captain Thunder.

Zwycięzca stawek z grami, Run Away, jest najbardziej utytułowanym pretendentem, który w zeszłym roku zdobył trzy z czterech wygranych w turniejach z dodatkowymi pieniędzmi i łącznie 322.745 $ w portfelach. Będący własnością Kaleem Shah Inc., wyhodowany w Kentucky ogier Run Away and Hide dołączył do stajni Josie Carroll, kiedy przybył do Kanady przed King Corrie.

Trenowany przez Michaela Makera dla właścicieli Sarah i Kennetha Ramsey, Hemp Hemp Hurray rywalizował za granicą w Wielkiej Brytanii przed startem w King Corrie. Dwukrotny zwycięzca stawki, ogier Artie Schiller, ścigał się wcześniej w Woodbine w Grade 2 Summer Stakes w zeszłym roku, kończąc tuż za zwycięzcą.

Nowicjusz Woodbine Driven by History przybywa z Presque Isle Downs i będzie szukał swojego pierwszego zwycięstwa od czasu zdobycia zeszłorocznego Fitz Dixon Jr. Memorial Juvenile Stakes na torze w Pensylwanii. Wałach Two Step Salsa jest szkolony przez Teresę Connelly dla właściciela Carla L. Hessa Jr.

Wiodący trener Woodbine, Mark Casse, będzie reprezentowany przez kapitana Thundera, pioniera ogierka Nilu, który swój pierwszy start w karierze wygrał 4 sierpnia w Woodbine dla właściciela Johna C. Oxleya.

Czas po pierwszym wyścigu dla niedzielnej karty na 10 wyścigów to godzina 13:00. Dziewiątym popołudniowym wyścigiem będzie stawka 100.000$ Ontario Jockey Club Stakes. Oto spojrzenie na całe pole w kolejności postów: