Arkansas Derby 2021 Wpisy:Trasa koncertowa

Sobotowy mecz Arkansas Derby (G1) o wartości 1 miliona dolarów w Oaklawn Park to ostatnia ważna kwalifikacja punktowa do turnieju Kentucky Derby o wartości 3 milionów dolarów (G1). ) 1 maja. Pole sześciu zostało zgłoszonych do wyścigu 1 1/8-mili, który oferuje punkty kwalifikacyjne 100-40-20-10 pierwszych czterech finiszujących. usracing.com publikuje profile uczestników w dniach poprzedzających wyścig.

Wpisy Arkansas Derby 2021

Ten ogierek wyszedł na poważnego 3-latka, prowadząc w wyścigu Rebel Stakes na Oaklawn Park, który Bob Baffert wygrał po raz ósmy.

Zmierzając do sobotniego Arkansas Derby, trasa koncertowa może być jego największą szansą na rekordowe, siódme zwycięstwo w Kentucky Derby. Jednak nigdy nic nie wiadomo z niesamowitym Baffertem, który pozostaje zagrożeniem pomimo utraty genialnego, niepokonanego Life Is Good z powodu niewielkiej kontuzji. Jego inne możliwości to zdobywca drugiego miejsca Rebel Hozier, również zgłoszony w Arkansas Derby i Medina Spirit, drugi w Santa Anita Derby.

Baffert zajął pierwsze miejsce w zeszłym roku wraz z Nadalem i Charlatanem w obu dywizjach Arkansas Derby, chociaż Charlatan został następnie zdyskwalifikowany ze względu na obecność narkotyków. Wygrał go także z bohaterem Potrójnej Korony z 2015 roku, amerykańskim Pharoah i Bodemeisterem (2012). American Pharoah był pierwszym, który zdobył dublet Arkansas Derby-Kentucky Derby od czasu Smarty Jonesa w 2004 roku.

Podobnie jak Justify, zdobywca potrójnej korony Bafferta w 2018 roku, trasa koncertowa nie odbyła się jako dwulatek, więc brakuje mu doświadczenia po tym, jak nie zadebiutował do 15 stycznia. Arkansas Derby będzie jego trzecią stawką. W swoim drugim starcie, 7-stopowym San Vicente, przeszedł z trzeciego miejsca, więc nie potrzebuje prowadzenia.

Baffert o Rebel z trasy koncertowej:„Dla mnie to był bieg w stylu amerykańskiego faraona. Robił to z łatwością, a zostało mu mnóstwo”.

Jeździec Joel Rosario zgodził się, mówiąc:„Po prostu spojrzałem mu w uszy i wiedziałem, że jest bardzo zadowolony z tego, co robi”.

Zgłoszenia Arkansas Derby 2021:trasa koncertowa