Jak wytłumaczyć arkusza Koń Handicap

upośledza rasowy rasy może być tak proste , jak wybranie nazwy Ci się nie podoba lub wybierając swój ulubiony numer. Dla ludzi, którzy postawić wyścigi jako hobby , a nawet profesjonalnie , jest o wiele więcej nauki . Każdy system upośledza zależy od tego, jak dobrze zrozumieć przeszłość występy koni . Wcześniejsze występy są wymienione w Daily Racing Form lub programów torów . Rzeczy, które musisz
Dzienniku programu toru lub codziennie Racing Form
Pokaż więcej instrukcji
1

Przeczytaj , jaki typ rasy jest na górze strony wyników z przeszłości . Będzie listy dystans wyścigu , czy to jestwyścig Maiden ( konie , które nigdy nie wygrał ),twierdząc, wyścig ,wyścig zasiłek lub słupki wyścig , wyścig ipowierzchni .
2

recenzję zapis życia konia , który znajduje się z prawej strony . To pokaże swoją liczbę startów , zwycięstw, drugie miejsce , trzeci - wykończenia wykończenia i miejsce portmonetka pieniądze wygrane . Jest towskaźnikiem tego, jak konkurencyjnakoń został w zawodowej. Porównaj zapisy każdego konia w wyścigu .
3

Ocenić niedawnej przeszłości występy . Każdy wiersz jest czytany od lewej , jak i sposóbprezentowania informacji nie zmienia się z wyścigu na wyścig . Informacja zawiera datę , numer wyścigowy , tor wyścigowy i dystans .
4

studiować linię jazdy . Każdy wykres Formularz Codzienny wyścig Wyścigi zawiera łącze Beyer rysunek , pozycję pocztowy, gdziekoń był w pierwszej części wyścigu ( pierwsze połączenie ) , drugie połączenie , trzecia połączeń , z górnego odcinka ipozycja końcowa . Będzie to wyglądać tak: 94 5 6 5 3 2 1 . Oznacza to, że koń zdobył 94 Beyer prędkość rysunek , który jestogólny ranking wydajności konia. Koń zerwał z postu pięciu, był szósty , piąty , trzeci i drugi podczas wyścigu i skończył pierwszy .
5

podjąć decyzję o każdego konia w wyścigu na podstawie danych Beyer prędkości. Im wyższa liczba , tym szybciejkoń skończył . Jeśli jeden koń zdobył 94 Beyer ostatni wyścig i zdobył inny koń 72 ,jedną z 94 jest w lepszej formie .
6

Poszukaj zgodnych koni . Biegacz , który skończył drugi, trzeci i drugi w swoich trzech ostatnich wyścigach jest w dobrej formie i można się spodziewać ponownie dobrze zarządzany. I odwrotnie, jeślikoń jest na tyłach wykończeniowe w swoich ostatnich wyścigach , to mówi się, że od postaci . Imperium