Tie regulamin Breaker w NFL Playoffs

z dokładnością skoczniach NFL ,zespół, który wygrał rzut monetą przeważył jako zwycięzców w 59,8 konkursów od 1994 roku . Właściciele NFL przeniósł się do wyrównania szans , dzięki czemu jest bardziej zrównoważone. Wiosną 2010 przyniósł zmianę. Stosunkiem głosów 28-4 przez właścicieli NFL , zmiany zostały wprowadzone do nagłej śmierci playoff godzinach nadliczbowych . Przyłożeń

polityka nadgodziny NFL nazywano nagła śmierć . Teraz , zdobywając przyłożenie jest jedynym sposobem będzie wyglądać nagły sposób śmierci starego .

Gra zakończyła się remisem , to będzie kolejny rzut monetą . Jeślizwycięzca losowanie zdobył touchdown - i tylko przyziemienia - na swojej pierwszej posiadaniu , że zespół zostanie ogłoszonyzwycięzca
Rzuty
< p . > Jeśli pierwszy zespół z posiadania wyników kulkowychfield goal ,gra toczy się dalej .

druga drużyna dostaje w posiadanie na każdym meczu i przekracza produkcję po raz pierwszy zespół. Jeżeli wyniki drugiego zespołuprzyziemienia , jestzwycięzcą. Jeśli go strzelił bramkę pola ,gra toczy się dalej . Imperium Po jednym Posiadanie Każdy

każdy zespół miał jeden posiadanie , stare zasady nagłej śmierci zastosowanie , gdziepierwsza drużyna, która zdobędzie przyłożenie , field goal albo safety zostanie ogłoszony zwycięzcą .

okres nadgodziny wynosi 15 minut długości , a jeśli to konieczne , dodatkowe okresy 15-minutowe będą dodawane do momentu istnieje Zwycięzca . Inaczej niż w sezonie ,gra nie może zakończyć się remisem . Imperium